КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Обережно — стафілококк! Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції?

Частина 1 з 3: Як розпізнати зовнішні (шкірні) стафілококові інфекції?

Бактерії стафілокока можуть викликати як шкірні захворювання, так і захворювання внутрішніх органів. Однак у більшості випадків, коли люди говорять про стафілококову інфекцію, вони мають на увазі перше. Використовуйте ці симптоми, щоб визначити шкірні стафілококові інфекції до того, як вони стануть серйозною проблемою.

1. Перевірте, чи немає на шкірі почервоніння і ран. Більшість шкірних стафілококових інфекцій проявляються на шкірі у вигляді почервоніння і висипу. Почервоніння зазвичай супроводжується чутливістю шкіри, а також болючістю при натисканні. Часто стафілококові інфекції виникають при попаданні бактерії під шкіру через поріз або рану. У таких випадках біль буде локалізована навколо вогнища інфекції.

2. Виміряйте температуру. Стафілококові інфекції розвиваються з-за шкідливих бактерій. Тому навіть якщо інфекція розвивається в певному місці, жар може поширитися по всьому тілу. Висока температура може супроводжуватися ознобом, потінням і іншими симптомами.

Нагадаємо, що нормальна температура людського тіла становить від 36,1 до 37,2 градусів. Температура понад 38 градусів зазвичай вважається жаром.

3. Обстежте шкіру на наявність пухирів. Ці опуклі, болючі рани є звичайним симптомом стафілококових захворювань шкіри. Вони можуть утворювати наповнені гноєм мішечки і, якщо лопаються, починають боліти ще сильніше і покриваються кіркою.

«Мокрі» ранки і покриті скоринкою пухирі в області носа і рота, особливо поширені у дітей.

4. Перевірте на шкіру на наявність імпетиго. Імпетиго – це поверхневе гнійне захворювання шкіри, схоже на запущену форму висипу. Бактерія стафілокока є одним із збудників імпетиго. З часом висип може змінитися утворенням гнійних скоринок на місці гнійників що луснув.

5. Перевірте шкіру на наявність запалення пухкої клітковини. Запалення рихлої клітковини є наслідком стафілококових інфекцій на рівні більш глибоких шарів шкіри. Симптоми схожі на симптоми інших стафілококових інфекцій. Все може починатися з відкритої рани, але не завжди. З часом шкіра стане червоною, роздратованою і більш теплою на дотик. Також вона стане болісно реагувати на дотики.

Запалення рихлої клітковини зазвичай виникає в нижній частині тіла (особливо на гомілці і ступнях).

6.Синдром ошпареної шкіри. Синдром ошпареної шкіри — рідкісний симптом стафілококової інфекції, при якому на шкірі тіла утворюється болючий висип з пухирями. Коли пухирі лопаються, слідом за ними злазить весь верхній шар шкіри, залишаючи мокрі рани, схожі на ошпарену шкіру. «Ошпарена» шкіра надзвичайно схильна до зараження іншими інфекціями.

Синдром ошпареної шкіри особливо поширений у дітей і підлітків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *