Використання рослинних олій в косметології
Рослинні масла високої якості отримують з плодів, насіння і ядер рослин шляхом холодного пресування, а також якісної фільтрації без використання високої температури, що подовжує термін зберігання і найбільше зберігає їхні цінні природні властивості. Рослинні масла холодного віджиму мають усі природні властивості вихідної сировини.
Розтікання і поглинання — головні якості базових масел, що застосовуються в косметології, оскільки завдяки саме їм домагається потрібний ефект. Оптимальне поєднання цих якостей досягається при змішуванні декількох масел.
У косметології широко використовуються масла для живлення та догляду шкіри обличчя. Багато років тому, коли не існувало кремів, жінки використовували масла для збереження своєї молодості.
Кожне окреме масло володіє своїми унікальними, лише тільки йому притаманними властивостями. Вони покращують зволоження шкіри, прискорюють клітинний обмін, сприяють утворенню фібриногену і колагену. Відновлюють тургор і покращують локальний кровообіг шкіри. Попереджають розширення сальних пір і регулюють нормальне функціонування сальних залоз.У рослинних оліях є вітаміни, фітостероли, фосфоліпіди, макро- і мікроелементи та інші біологічно активні речовини, які є значущою частиною обміну речовин і з легкістю використовуються організмом.
Є багато способів використання масел: для очищення обличчя, для масажу шкіри, для додавання у косметичні маски, для додавання до готових косметичних засобів, як базові масла в ароматерапії, для додавання в шампуні і бальзами; для використання після і під час сонячних ванн (більшість масел має природний сонцезахисний фактор).
Розглянемо список рослинних олій, які використовуються в косметології, і які неодмінно Вам допоможуть зберегти свою юність і красу на довгі роки.
Олія виноградних кісточок. Воно містить природний найсильніший антиоксидант — проціанід. Підходить для змішаного і жирного типів шкіри. Має у своєму розпорядженні здатність стягувати пори, при цьому їх не забруднюючи, регулювати виділення жиру.
Легко всмоктується шкірою, надає їй здоровий гарний колір. Масло виноградних кісточок володіє потужною регенеруючою, антиоксидантною, зволожуючою, вітамінізуючою дією. Використовується при схудненні для збереження пружності шкіри. Розгладжує зморшки в’ялої шкіри і оживляє стомлену шкіру. Це чудовий тонік для будь-якої шкіри, робить еластичними і зміцнює стінки лімфатичних і кровоносних судин, активізуючи кровообіг. Чудово підходить для застосування в якості бальзаму для губ.
Олія жожоба — чудовий комплекс зволожуючих і пом’якшуючих властивостей. Вражаюча стійкість до окислення і температурна стійкість роблять масло жожоба одним з найкращих ліпідних матеріалів косметики. З позиції хімії — це не просто масло, а рідкий віск!
Олія зародків пшениці. Незамінне воно в боротьбі зі старінням шкіри, для ліквідації зморшок на навколо очей, шиї, обличчі. Надає найпотужніший омолоджуючий ефект на шкіру, стимулює її м’язові функції, а також розгладжує мімічні зморшки.
Покращує колір обличчя і зберігає свіжість, еластичність навіть у літньому віці шкіри. Чудово загоює дерматити, запалення, рани, рубці, садна, сонячні опіки, швидко відновлює текстуру постраждалої шкіри.
Масло зародків пшениці має високу проникаючу здатність, сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму і поліпшує кровообіг. Ліквідує нерівності шкіри, діє ефективно проти целюліту. використовується для щоденного догляду за шкірою шиї, обличчя, рук, грудей, покращує стан, як жирної, так і сухої шкіри. Запобігає утворенню розтяжок, у тому числі після зміні маси тіла і вагітності. Збільшує опірність організму, має захисну дію на нервову систему, нормалізує обмін речовин.
Добавить комментарий