Використання рослинних олій в косметології 2
Олія макадамії має потужну антиоксидантну дію, має виражений омолоджуючий ефект. Позитивний вплив на шкіру масла горіха макадамії особливо сильно видно в зимовий період, коли шкіра піддається постійному стресу, обмороженню і пересушуванню.
Кукурудзяна олія — має відновлюючий ефект. Основна особливість цього масла — високий вміст в ньому вітаміну Е. Власне цей вітамін бере участь у процесах синтезу клітин шкіри і сприяє її відновленню. Просте змазування обличчя кукурудзяною олією прирівнюється до застосування регенеруючої косметологічної сироватки. Це масло надзвичайно добре підходить для зрілої, схильної до подразнень і чутливої шкіри обличчя.
Оливкова олія. Чудові властивості цієї олії прославлені ще з Давньої Греції, де її додавали в основу лікувальних бальзамів і мазей. Це масло містить весь перелік мікроелементів, вітамінів, жирних кислот, які необхідні для здоров’я, доглянутого волосся і ніжної шкіри. Якраз оливкова олія здатна на всі 100% зберігати вологу шкіри. Внаслідок цього оливкова олія є в складі всіх освіжаючих масок і зволожуючих кремів для обличчя.Реп’яхова олія. Корисні речовини, що входять до складу реп’яхової олії, живлять і покращують волосяну цибулину, що сприяє стрімкому росту волосся і відсутності лупи.
Гарбузова олія. Її отримують з насіння гарбуза. У складі є корисні мікро-і макроелементи, а також вітаміни А, Е, С, В, і РР. Гарбузова олія чудово оживляє шкіру, яка постраждала від променів сонця. Вітамін А контролює виділення шкірного жиру і сприяє загоєнню шкіри.
Мигдальна олія. Ідеальне для догляду за проблемними зонами шкіри (бюстом, животом). Висвітлює, пом’якшує, робить більш еластичною і пружною шкіру тіла й обличчя. Усуває свербіж, печіння, почервоніння сухої чутливої шкіри. Володіє заспокійливою і охолоджуючою дією при опіках. Не має запаху, смаку і кольору — не алергенна. Бездоганно підходить для догляду за дитячою шкірою, дитячого масажу. Теплі мигдальні масляні маски для рук забезпечують ранозагоювальну і регенеруючу дію при дерматитах, опіках.
Олія авокадо містить у дуже високій концентрації поліненасичені жирні кислоти, завдяки яким відновлює захисні функції епідермісу, відтворює місцевий імунітет шкіри. Високу біологічну активність надають олії авокадо неомиляємі жири. Це масло багате вітамінами, з регенеруючими властивостями і високою проникаючою здатністю. Масло авокадо надає регенеруючу, зволожуючу, протизапальну, захисну, омолоджуючу дію. Рекомендується для догляду за в’янучою, сухою шкірою, для швидкого відновлення однорідності та цілісності шкіри при дрібних запаленнях, травмах, пересушуванні.
Олія чорного кмину забезпечує бездоганний догляд за проблемною шкірою всіх типів з застійними і гострими запальними елементами. Також догляд за шкірою при нейродермітах, алергічних дерматитах. Має регенеруючу, тонізуючу і розсмоктуючу дію. Застосовується з масками для глибокого очищення пір і шкіри, для догляду за волоссям при себореї. Масло чорного кмину підвищує пружність бюсту, сприяє зниженню ваги, перешкоджає ожирінню, знижує рівень холестерину в крові. Воно також виявляє протинабрякову, антицелюлітне дію, регенерує запалені ділянки, усуває свербіж шкіри.
Олія волоського горіха має тонізуючу, регенеруючу та омолоджуючу дію на шкіру, швидко всмоктується і робить шкіру шовковистою і ніжною. Використовується у складі кремів для пошкодженої шкіри рук, для повік проти зморшок, бальзаму для губ і в засобах гігієни для тіла; застосовується як засіб для поліпшення засмаги, а також в якості захисного засобу від опіків сонцем.
Олія лісового горіха — натуральний ефективний засіб для догляду за шкірою. Рекомендується для щоденного догляду за шкірою тіла та обличчя, в тому числі за шкірою навколо очей і губ, шкірою, що в’яне. Має властивість «підтягувати» шкіру. Підходить для догляду за комбінованою, жирною шкірою та шкірою з висипом вугрів. Стягує пори, сприяє очищенню шкіри, відновлює водно-ліпідний бар’єр, пом’якшує, живить шкіру, заспокоює після засмаги її. Надає розгладжуючу і регенеруючу дію.
Добавить комментарий