КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Наслідки використання дитячих підгузників влітку

Одноразові підгузки (в народі просто «памперси») стали настільки звичними у сучасному повсякденні, що важко собі уявити немовля без них. Памперс полегшує життя батькам, звільняє час на спілкування з малюком. При цьому всі задоволені: мама не пере сотню пелюшок, малюк чистий, сухий, спокійно спить всю ніч, як обіцяють рекламні ролики, попка дихає, шкіра м’якенька…

А чи насправді все настільки просто? Влітку питання використання одноразових підгузків особливо загострюється, але будь-якої пори року існують застереження щодо використання памперсів. Якщо батьки користуються ними, це не означає, що слід дитину тримати в підгузках 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Розглянемо приблизну будову памперсів, їх принцип однаковий, незалежно від цінової політики. Перший внутрішній шар безпосередньо контактує зі шкірою і забезпечує її сухість, пропускаючи вологу в одному напрямку, до другого шару, що являє собою адсорбент, який перетворює рідину на гель, утримуючи її. Третій шар — полімерний — захищає білизну і одяг від вологи; виробники заявляють, що він вміє «дихати», пропускаючи повітря. Саме таке поєднання забезпечує комфорт для малюка та спокій всієї сім’ї.

При цьому по суті підгузок являється компресом, він перешкоджає нормальному потовиділенню і теплообміну, температура під ним підвищується на 0,5-1°С. Ось чому так важливо контролювати використання памперсів саме влітку, коли температура навколишнього середовища також досить висока.

Безконтрольне застосування може призвести до виникнення опрілостей, подразнень і дерматитів. Як цьому запобігти?

Найкраща профілактика — обмеження користування одноразовими підгузками, а при їх використанні — повітряні ванни. Потрібно робити перерви між замінами памперсів 20-30 хвилин, давати шкірі відпочити, а змінювати їх по мірі наповнення, але не рідше, ніж через 3-4 години.

Слід пам’ятати, що підгузок вбирає тільки сечу, тому одягати новий треба після кожної дефекації, інакше сеча і кал, контактуючи, утворюють агресивне середовище і можуть викликати подразнення. При можливості підмивати дитину після кожної заміни водою без мила, а на прогулянці можна скористатися дитячою вологою серветкою. Нанесення кремів і присипок під памперс лише запобігатиме вбиранню рідини і посилюватиме парниковий ефект.

Небажано використовувати підгузки у надмірну спеку. Вони закривають близько 30% тільця новонародженого і можуть стати причиною перегріву. Якщо у дитини підвищена температура тіла, на цей час слід також відмовитись від памперсів. Влітку альтернативою можуть стати марлеві підгузки чи пелюшки, а дитина після року чудово себе почуватиме на прогулянці у трусиках чи штанцях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *