КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Такий неприємний і неочікуваний… педикульоз…

Лікування педикульозу

Лікування педикульозу

Педикульоз або вошивість — специфічне ураження людини вошами. Розрізняють три види вошей: платтяні, головні і лобкові. Платтяні воші найбільш небезпечні в епідеміологічному відношенні, оскільки можуть стати переносниками висипного тифу, поворотного тифу, волинської лихоманки. Платтяні воші при укусі здатні передавати збудників цих інфекцій від хворої людини до здорової.

Зараження людей платтяними і головними вошами відбувається при контакті з ураженими вошами людьми в організованих колективах, в місцях скупчення людей (транспорт, басейни, масові заходи), при спільному проживанні в сім’ї, квартирі (використання загальних гребінців, щіток, постільних речей, одягу).

Діти можуть заразитися при фотографуванні з використанням загальних костюмів і перук.
Лобковий педикульоз передається при інтимних контактах.

Основними симптомами педикульозу є свербіж, що супроводжується розчісуванням, яке сприяює виникненню вторинних шкірних захворювань: гнійничкових уражень, дерматитів, пігментації шкіри, екземи.У деяких людей розвивається алергія. У запущених випадках може розвинутися «ковтун» на голові — заплутування і склеювання гнійно-серозними виділеннями волосся. Шкірна поверхня покрита шкірками, під якими знаходиться мокнуча поверхня.

Головною умовою профілактики педикульозу є дотримання правил особистої гігієни:

— миття тіла не рідше 1 разу на 7-10 днів зі зміною натільної і постільної білизни;
—  регулярна стрижка і щоденне розчісування волосся голови;
—  систематична чистка верхнього одягу, прання постільної білизни;
— регулярне прибирання житлових приміщень;
— періодичний огляд волосся і одягу у дітей, які відвідують освітні установи;
—  взаємні огляди членів сім’ї.

Заходи, що проводяться в загальноосвітніх установах міста, спрямовані на створення санітарно-гігієнічних умов, що попереджають занесення і поширення педикульозу. Відповідальність за організацію і проведення протипедикульозних заходів несе адміністрація установи.

З метою виявлення педикульозу медичний персонал освітніх установ не рідше 4 разів на рік, після кожних канікул, і щомісяця, вибірково, проводить огляди дітей.

В освітні установи заборонено приймати дітей, уражених педикульозом.

Напередодні нового навчального року батькам необхідно звернути особливо пильну увагу на свою дитину, так як дане захворювання вимагає прийняття певних заходів боротьби, і саме по собі не проходить.
Дії при виявленні педикульозу

Самостійна обробка.

Придбати в аптеці будь-який засіб для обробки від педикульозу.

Обробити волосяну частину голови дитини засобом, строго відповідно з доданою інструкцією.

Вимити дитину з використанням дитячого мила або шампуню. Для хлопчиків можлива стрижка наголо.

Видалити механічним способом (виберіть руками або вичешіть частим гребінцем) загиблих комах і гниди. Для зняття гнид необхідно змочувати пасма волосся у розчині, приготованому з рівних кількостей води і 9% столового оцту. Промийте волосся теплою водою.

Одягти дитині чисту білизну і одяг.

Випрати постільну білизну і речі дитини окремо від інших речей, пропрасувати їх праскою з використанням пари.

Оглянути і, при необхідності, обробити всіх членів сім’ї, в тому числі і себе.

Повідомити про ситуацію лікаря (медичну сестру) освітнього закладу, який відвідує дитина, для проведення комплексу противопедикульозних заходів.

Повторити огляд дитини і всіх членів сім’ї через 7, 14, 21 днів і провести при необхідності повторні обробки до повного винищення комах і гнид.

При неможливості провести обробку самостійно необхідно звернутися до лікаря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *