КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Процес фотостаріння або наслідки пляжного відпочинку

Фотостаріння

Фотостаріння

Перш за все, давайте розберемося, що ж таке фотостаріння? Це зміни, яких зазнає шкіра, під дією ультрафіолетового опромінення. Ці зміни проявляються у вигляді зморшок, пігментних плям, сухості і потовщення епідермісу, появи різних висипів. На відміну від хроностаріння, тобто зміни шкіри з віком, фотостаріння проявляється, в тому числі, і на молодій шкірі.

З якого моменту сонце з турботливого друга перетворюється на нашого заклятого ворога? Для того, щоб добре розібратися і зрозуміти це, давайте згадаємо деякі факти про сонячне випромінювання. А конкретно — про ультрафіолетову (невидиму) частину сонячного спектру, яка і дає, так всіма бажану, гарну засмагу.

У сучасній науці прийнято ділити ультрафіолетове випромінювання на три види: С, В і А промені. Цей поділ ґрунтується на різній довжині хвилі. С-хвиля — найкоротша і практично повністю поглинається в озоновому шарі землі. Ультрафіолетові промені В — це винуватці опіків, які обмежуються епідермісом. А-хвиля найдовша і найнебезпечніша, вона проникає в дерму і її інтенсивність в десятки разів більше бета-хвилі.
Енергія квантів світла в шкірі розходиться на тепло і фотохімічні перетворення молекул. У невеликій кількості ця енергія направлена ​​на добро. Це синтез вітаміну Д, сіратоніну.

У великій кількості — це призводить до глибинних змін у матриксі дерми, до різних опіків, інтенсивного фотостаріння і навіть онкології. Давайте визначимося, наскільки небезпечні ці зміни, що відбуваються в шкірі. Чи можливо їх уникнути, і як можна відновити шкіру після тривалого бажаного або випадкового перебування на сонці?

Тривала інсоляція — це стрес на шкіру. У відповідь реакції на цей стрес, епідерміс негайно відповідає посиленим поділом клітин, що призводить, у свою чергу, до його потовщення. Ви, звичайно ж, помічали, що при правильній засмазі, шкіра стає рівніше і щільніше. Але тривалий процес засмаги спочатку стимулює, а потім виснажує захисні сили. Відбувається, так звана, каскадна реакція, яка запускає в шкірі процеси, що призводять до утворення вільних радикалів. Вони постійно атакують клітини шкіри, руйнують синтез колагену та еластину, що відповідають за пружність шкіри, зменшують кількість і концентрацію гіалуронової кислоти в шкірі.

У результаті ми спостерігаємо швидку втрату вологи, зневоднення і, як наслідок, зморшки. Ще зменшується число меланоцитів, що відповідають за гарну засмагу. А старші меланоцити видають пігмент. Цим і пояснюється поява пігментних плям, які теж є одним з явних ознак фотостаріння.

Що потрібно зробити, якщо Ви все-таки провели на сонці набагато більше часу, ніж було потрібно Вашій шкірі? Розумію, дуже важко втриматися від спокуси провести на пляжі зайву годину. На щастя для всіх нас, фотостаріння — процес оборотний, і шкірі можна повернути здоровий і квітучий вигляд. Це не означає, що сонцем можна завжди зловживати. Крем із сонцезахисним фактором від альфа і бета променів, повинен стати незамінним під час пляжного відпочинку. Ще, шкіра потребує хорошого зволожуючого крему з антиоксидантними властивостями.

За порадою що до вибору доглядаючи та захисних засобів краще звернутися до грамотного косметолога, який  підбере все необхідне.

У нашому центрі, косметолог Бойчук Валентина Анатоліївна,  завжди до Ваших послуг. Повернувшись з відпустки, не гайте часу. Повернути гарний і свіжий вигляд шкіри Вам допоможе ряд таких процедур як біоревіталізація або ж мезотерапія. Ці процедури повністю ліквідують наслідки неправильного пляжного відпочинку і повернуть Вашій шкірі сяючий та здоровий вигляд.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *