КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Пілінги: поверхневий, серединний або глибокий?

Які бувають пілінги?

Які бувають пілінги?

Пілінги —  це, без перебільшення, одне з найбільш значущих відкриттів в косметології. Саме слово «пілінг» походить від англійського «to peel» — очищати, відлущувати, знімати верхній шар. Суть процедури саме така: зняти поверхневий шар епідермісу, а разом з ним — і проблеми шкіри. Пілінги здатні поліпшити колір обличчя, допомогти впоратися з пігментацією, видалити зморшки і відновити тонус шкіри, побороти вугрову хворобу і багато іншого.

Важливо, що кожен конкретний пілінг прибирає шар епідермісу контрольованої, заздалегідь відомої товщини. Так що в руках професіонала пілінг — надійний та прогнозований засіб догляду за шкірою.

Які бувають пілінги?

На сьогоднішній день їх дуже багато. Для початку давайте виділимо класи пілінгів.

I. За глибиною впливу пілінги можна поділити на поверхневі, серединні і глибокі.

Поверхневий пілінг знімає лише кілька верхніх шарів епідермісу (верхнього шару шкіри).

Поверхнево-серединний відлущує весь епідерміс, але далі не діє.

Серединний пілінг відлущує епідерміс і може доходити до першого і навіть початку другого рівня дерми (середнього шару шкіри). Для довідки: дерма складається всього з двох рівнів, і саме в ній знаходяться волокна колагену і еластину, що визначають структуру і пружність шкіри.

Глибокий пілінг може доходити до середини другого рівня дерми.

За способом впливу пілінги діляться на хімічні (кислотні), механічні (дермабразія) і фізичні (лазер і ультразвук).

Щоб далі вас не заплутувати, я розповім про ті пілінги, які мають практичне значення і користуються заслуженою популярністю у косметологів та їх клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *