КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Пілінги в практиці косметолога

Пілінги у косметології

Пілінги у косметології

У салонах всього світу поверхневі та серединно-поверхневі плінги займають друге місце за популярністю після чисток обличчя, оскільки показані практично всім.

1. Мигдальний пілінг

Відноситься до поверхневих хімічних. Діюча речовина — мигдальна кислота, яка видобувається безпосередньо з екстракту гіркого мигдалю. По дії схожий з пілінгами з АНА-кислотами (про них мова піде далі), проте володіє однією принциповою відмінністю — м’яка дія при досить високій результативності.
Як діє? Мигдальний пілінг діє максимально м’яко. Він наноситься на шкіру після очищення, залишається на 3-10 хвилин і деактвується спеціальним засобом. Ніяких неприємних відчуттів ні під час, ні після нього не виникає. Немає і  зовнішніх небажаних проявів типу почервонінь або набряків. Навпаки, відразу після пілінгу шкіра виглядає більш гладкою і здоровою, і залишається такою як мінімум тиждень.

Мигдальний пілінг, володіє ще однією важливою перевагою — він не викликає гіперпігментації на сонці, як усі інші пілінги. Тому мигдалевий пілінг — єдиний з хімічних, який можна використовувати в період сонячної активності.

Кому підходить? Всім, але особливо — людям з тонкою, світлою і чутливою шкірою. Можна використовувати і при куперозі. Вважається одним з кращих рішень для лікування вугрової хвороби, можна навіть сказати, що мигдалевий пілінг — це альтернатива чистці обличчя. Підходить також в якості підготовки до інших косметологічних процедур.

Оптимальний курс залежить від поставлених завдань. Якщо призначений тільки мигдалевий пілінг, то курс складе 10 процедур з перервами в один тиждень. Але частіше такий догляд є компонентом більш складної програми або підготовкою до сильних косметологічних процедур.

2. Гліколевий пілінг

Він же — пілінг з АНА-кислотами (Alpha Hydroxy Acids — Альфа гідроксідні Кислоти, серед яких основна — гліколева), він же — фруктовий пілінг, оскільки кислоти найчастіше добуваються з фруктів.

Як діє? Гліколевий пілінг нормалізує роботу сальних залоз, зменшує синтез меланіну, сприяє відновленню структури колагену, покращує колір обличчя і тургор шкіри. При цьому не викликає побічних реакцій, після нього шкіра виглядає сяючою й свіжою. По самій процедурі гліколевий пілінг мало чим відрізняється від мигдального, але оскільки він більш сильний, в деяких випадках може виникати короткочасне почервоніння шкіри.

Гліколевий пілінг вважається одним з найбільш універсальних і щадних. І ось чому: широкий діапазон концентрацій гліколевої кислоти від 8 до 70% плюс різні рівні рН дають можливість підібрати оптимальне рішення саме для вашої шкіри.

Кому підходить? Людям до 40 років, коли зморшки ще не дуже виражені. Курс гліколевих пілінгів показаний при вугровій хворобі, проблемах жирності шкіри, гіперпігментації, себореї, кератозі, а також у якості профілактики старіння і підготовки до більш серйозних процедур.

Оптимальний курс гліколевих пілінгів — 10-15 процедур з інтервалом в один тиждень.

Тепер — про найбільш актуальні серединні пілінги.
3. Кораловий пілінг

Порівняно нова процедура, яка відноситься не до хімічного, а до механічного пілінгу. У складі — коралова крихта, як основний відлущуючий засіб, а також — солі мертвого моря, ефірні масла та екстракти лікувальних трав. Як бачите, все натуральне.

Як діє? Як і всі пілінги, стимулює відновлення шкіри. Оскільки наноситься механічно, сама процедура пов’язана з певним дискомфортом. За відчуттями вам буде здаватися, що в шкіру встромлюють сотні маленьких голочок. В принципі, так все і йде — це коралова крихта проникає в шкіру. Але не хвилюйтесь — це безпечно, а дискомфорт пройде максимум через два дні. Винагородою стане не тільки покращена структура шкіри, укріплені стінки судин і рівний колір обличчя, але і відсутність необхідності в особливому після пілінговому догляді, так само як і в спеціальній підготовці до процедури. З недоліків — досить помітне почервоніння обличчя в перший і другий дні після пілінгу.

Кому підходить? Тим, кому не підходять хімічні пілінги і потрібні не менш вражаючі результати. Хороший варіант для людей з чутливою, проблемною шкірою, а також при куперозі. Оптимальна пропозиція для алергиків. Надійний засіб для лікування післявугрових рубців і плям, непогано прибирає і неглибокі зморшки, і розтяжки.

Оптимальний курс складає 10 процедур з інтервалом один тиждень.

4. Пілінг три-хлороцтової кислотою (ТСА-пілінг)

Дуже ефективний у ліфтинговій і омолоджуючій програмах, а також для корекції шрамів і рубців.

ТСА-пілінг досить сильний, тому шкіру до нього потрібно готувати. Як правило, підготовка включає кілька процедур гліколевого пілінгу або обробку шкіри щодня слабким розчином гліколевої кислоти протягом декількох тижнів.

Як діє? ТСА-пілінг усуває достатній шар шкіри для того, щоб простимулювати її активне відновлення, але вже без зморшок, шрамів та інших небажаних елементів.

При ніжній, тонкій і сухій шкірі ТСА-пілінг наносять всього на 1-2 хвилини, при нормальній шкірі — тримають до 5 хвилин, при жирній та товстій шкірі може знадобитися і 10 хвилин. Про необхідність нанести деактивуючий розчин говорить колір шкіри — вона починає біліти, сигналізуючи про денатурацію білка і утворення захисної плівки.

Після ТСА-пілінгу шкіра покривається скоринкою, яка сама починає відлущуватись через 3-4 дні. А через тиждень ви вже зможете милуватися в дзеркалі своєю новою — молодою і гладкою — шкірою.

Кому підходить? Тим, хто хоче позбутися від глибоких зморшок і підтягти шкіру. При стріях і розтяжках після пологів. Бажаючим забути про гіперпігментацію і синильний кератоз. Людям, страждаючим від поствугрових рубців.

Оптимальний курс становить одну-дві процедури на кілька років. Після пілінговий догляд може включати до шести сеансів лазерної терапії. Також після ТСА-пілінгу шкіра потребує якісного зволожуючого догляду.

Ну і наостанок — про глибокі пілінги.


5. Феноловий пілінг

Вимагає високої кваліфікації і досвіду косметолога, оскільки досить агресивний по відношенню до шкіри. Але і результати, звичайно, можуть радикально поліпшити зовнішній вигляд пацієнта.

Як діє? Говорячи простою мовою, феноловий пілінг призводить до заміни старої шкіри на нову. Але процес цей не такий простий і швидкий, як у попередніх випадках. Тому перед процедурою потрібно не тільки готувати шкіру, але і приймати фармпрепарати — антибіотики і протигерпесні засоби. Після нанесення на очищену шкіру практично відразу з’являється інтенсивне біле фарбування, яке через 2-3 години переходить в червоність. Протягом перших 5-7 днів почервоніння зберігається і вимагає спеціального догляду — гелевого або вазелінового покриття. Червоність зникне повністю тільки через 4-6 тижнів, а про повне відновлення шкіри можна говорити тільки через 4-6 місяців.

Незважаючи на значні незручності, феноловий пілінг користується популярністю завдяки дійсно глибокому і якісному оновленню шкіри.

Кому підходить? Тим, хто хоче позбутися від помітних стрий, атрофічних рубців і глибоких поствугрових рубців. Бажаючим згладити носогубні складки, досягти ліфтингового ефекту і поліпшити структуру шкіри при вікових змінах.

Феноловий пілінг протипоказаний при вагітності, захворюваннях шкіри, онкології і психологічній нестійкості.

Оптимальний курс призначається індивідуально залежно від фототипу та стану шкіри і естетичних завдань. Однак більше двох разів феноловий пілінг робити не можна.

6. Лазерний пілінг

Він же — дермабразія, він же — лазерне шліфування. Переваги методу — максимальна контрольованість, швидкість і безкровність.

Як діє? Суть методу така: лазер поступово випаровує епідерміс і більш глибокі шари шкіри до потрібної глибини. У вас при цьому виникає відчуття «печіння», яке тримається 6-12 годин.

В принципі, лазерний пілінг по ефективності можна зрівняти з фенольним пілінгом, але він більш безпечний і проходить трохи легше.

Так само як і феноловий пілінг, лазерне шліфування вимагає прийому всередину знезаражувальних препаратів до і після процедури. Після лазерної шліфовки практично неминучий набряк шкіри, але за 1-2 тижні він проходить. Виникає також і почервоніння, яке тримається десь 7-14 днів після процедури. Візуальне відновлення шкіри відбувається приблизно через місяць. У деяких випадках можлива гіперпігментація, яка сама проходить через 3-4 місяці.

Лазерний пілінг вимагає серйозного постпілінгового догляду — зволоження і захисту шкіри професійними косметичними засобами як вдома, так і в салоні.

Який же пілінг вибрати?

Вирішуйте разом з фахівцем. Але для початку визначте для себе до якого результату ви хочете прийти. У більшості випадків оптимальне рішення — це індивідуальна програма по догляду за шкірою, націлена на певний ефект. Туди можуть входити пілінги, а можуть і не входити … Кошти повинні підбиратися під мету, а не навпаки.

А мета косметолога завжди в тому, щоб ви були в гармонії у своїм зовнішнім виглядом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *