КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Гіпергідроз (пітливість) причини виникнення та способи усунення

Надмірна пітливість

Надмірна пітливість

За статистикою 13,5% населення страждають підвищеною пітливістю (гіпергідрозом). Найпоширеніший гіпергідроз — долонно-підошовний і гіпергідроз великих складок. Хоч гіпергідроз і не є небезпечним захворюванням, проте він створює проблеми в особистому житті і кар’єрі.

Гіпергідроз може виникати при вегетосудинній дистонії, при порушенні гормонального фону, захворюваннях ендокринної системи, а так само при недотриманні особистої гігієни. Найчастіше перші ознаки гіпергідрозу виникають при статевому дозріванні. Також підвищена пітливість виникає при вагітності, під час годування грудьми і при клімаксі.

Є ще одна причина виникнення гіпергідрозу — психогенні особливості. Під час переляку, або стресу відбувається підвищене потовиділення, при цьому починають потіти всі області, підвладні гіпергідрозу: пахви, ступні, долоні, спина і навіть обличчя.

Вирішити проблему гіпергідрозу допоможуть фахівці. Щоб підібрати правильне лікування спочатку вивчають усі фактори, що впливають на підвищене потовиділення. Далі їх усувають за допомогою трав, заспокійливих препаратів і навіть гіпнозу. Якщо це не допомагає, то далі підключаються дерматологи і косметологи. Іноді досить наносити спеціальні підсушуючі лосьйони і тальки. У найсерйозніших випадках в ділянки підвищеного гіпергідрозу вводять препарат ботокс, який дуже сильно блокує вироблення поту.  Іноді гіпергідроз пахв, стоп і інших частин тіла виникає після тривалого прийому антибіотиків. У цьому випадку для лікування призначають курс полівітамінів або препаратів, які містять мікроби і бактерії. Після 2-3 тижнів стан поліпшується.

Люди, володарі пористої шкіри теж схильні до підвищеного потовиділення. Лікування такого різновиду гіпергідрозу складається з прийняття сольових ванн, а також ванн з відварами різних трав. Доповненням до лікування є особливі медичні антиперспіранти, що містять високий відсоток спирту і застосовуються лише після призначення фахівцем.

В даний час, завдяки широкому вибору препаратів салони краси можуть запропонувати різні програми, спрямовані на усунення гіпергідрозу. Це можуть бути різні пілінги, що містять морську сіль, гречку. Дуже добре допомагають процедури обгортання та кріотерапії.

Проблему гіпергідрозу можна вирішити і хірургічним шляхом. Процедура ця називається симпатектомія. Під час процедури хірург за допомогою спеціального апарата — ендоскопа припікає нервові пучки, що відповідають за виділення поту. Ця процедура найбільш ефективна і діє дуже тривалий час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *