КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Плазмоліфтинг у Вінниці: запрошуємо на процедуру омолодження до PrincessVAB!

Сьогодні модно бути молодими, доглянутими і красивими. Проте молодість – явище яке швидко минає, і оскільки всі ми хочемо, як можна довше зберегти її, косметологи надають нам таку можливість, застосовуючи нові, більш ефективні методики омолоджування. Але як зробити вибір серед величезного числа омолоджуючих процедур, щоб ефективність і безпека були однаково високими?

Що таке плазмоліфтинг?

Плазмоліфтинг (метод PRP) являє собою безопераційний метод омолодження, спрямований на активізацію природного процесу регенерації тканин. Дія плазмолифтингу заснована на відновлюючи властивостях власної плазми крові пацієнта, багатої тромбоцитами, яку вводять йому за допомогою ін’єкцій безпосередньо в проблемні ділянки шкіри. Дана методика дозволяє покращувати загоєння ран і боротися з інфікуванням без використання лікарських засобів. Метод плазмолифтингу був розроблений вченими в області щелепно-лицевої хірургії в цілях покращення процесів відновлення і лікування атрофічних станів м’яких тканин. Нічого наднового вчені не придумали, оскільки біостимулюючі властивості крові відомі досить давно.

Де застосовується плазмоліфтинг?

Найбільше поширення плазмоліфтинг у Вінниці, звичайно отримав в області косметології. Даний метод є ефективним способом усунення видимих і прихованих ознак старіння шкіри. Результатом плазмолифтингу є поліпшення загального стану, кольору і пружності шкіри, розгладження не глибоких та усунення дрібних зморшок, активізація процесів вироблення власного колагену і гіалуронової кислоти.

Плазмоліфтинг активно застосовується, також, і в трихології. Він є найбільш ефективним та дієвим способом боротьби з випаданням волосся і облисінням. Після кількох процедур плазмолифтингу випадання волосся припиняється повністю, відновлюється їх структура, нормалізується робота сальних залоз, починається ріст здорового волосся. Залежно від стану волосся для лікування облисіння і випадання волосся потрібно від двох до десяти процедур плазмолифтингу.

Плазмоліфтинг у Вінниці

Плазмоліфтинг у Вінниці

Крім того, плазмоліфтинг знайшов застосування в стоматології. Цей метод застосовується для прискорення приживлення зубних імплантатів, а також для лікування парадонтиту.

Плазмоліфтинг є абсолютно безпечною процедурою. Ін’єкція із збагаченою тромбоцитами плазмою крові не є токсичною або імунореактивною, так як готується з плазми крові пацієнта без додавання сторонніх речовин. Завдяки факторів росту, які містяться в тромбоцитах, плазма прискорює природні механізми регенерації. Оскільки плазмоліфтинг активізує приховані резерви організму, ця процедура повністю виключає будь-які реакції відторгнення організмом.

Процедура проведення плазмолифтингу?

Для проведення плазмолифтингу пацієнт здає кров з вени. Обсяг взятої крові залежить від індивідуальних особливостей шкіри, як правило, цей обсяг становить 10-20 мл. Кров взяту поміщають в спеціальну центрифугу, де відбувається її поділ на кілька фракцій і збагачення тромбоцитами. Потім фракція, збагачена тромбоцитами, що виймається з центрифуги вводиться за допомогою тонких голок підшкірно на проблемні ділянки. Процедуру плазмолифтингу роблять два рази з інтервалом в два тижні, але буває, що рекомендується і більша кількість процедур.

Ефективність плазмолифтингу

Як правило, оцінити результат від плазмолифтингу можливо лише через два тижні після його проведення. У цей же період робиться повторна ін’єкція для поліпшення і закріплення результату. Результатом плазмолифтингу у Вінниці є видимий ефект омолодження, який зберігається протягом двох років. Даний ефект можна порівняти з поверхневим хімічним пілінгом шкіри обличчя і шиї: шкіра стає молодою і пружною, а неглибокі зморшки розгладжуються, колір обличчя поліпшується. Дана процедура ефективна лише при перших ознаках старіння, сухості та лущенні, але якщо є глибокі зморшки або овал обличчя став нечітким, плазмоліфтинг робити не варто, він просто буде безрезультатним.

Показання для плазмолифтингу.

 • Вік старше 25 років.
 • Мімічні зморшки, а також дрібні зморшки у віці старше 35 років.
 • Сухість і лущення шкіри.
 • Для прискорення відновного процесу у шкірних тканинах після проведення хімічного та лазерного пілінгу.
 • Порушення властивостей шкіри в результаті різкої втрати ваги.
 • Перші ознаки опущення шкіри.
 • В якості профілактики утворення розтяжок при швидкій втраті ваги.

Протипоказання для проведення плазмолифтингу

 • Виражене опущення шкірного покриву.
 • Захворювання крові.
 • Порушений імунітет.
 • Хронічні захворювання та їх загострення
 • Тяжкі форми цукрового діабету.
 • Запальні процеси на шкірі.
 • Психічні захворювання.
 • Захворювання внутрішніх органів.
 • Алергічні реакції на антикоагулянти, які використовуються при виготовленні ін’єкції.

Записуйтесь на плазмоліфтинг у Вінниці! Нехай Ваша молодість не згасає!

Наші телефони:

(097) 49 08 990

(0432) 68 01 52

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *