КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Подарункові сертифікати у Вінниці від центру Princess!

Подарунковий сертифікат Princess

Не знаєте, що обрати для подарунку на 8-ме березня коханій? Можливо, мамі? Чи навіть шефині? Ідеальний подарунок — це час для себе! Що може бути краще? Оберіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму у нашому центрі!

Дія подарункових сертифікатів центру Princess поширюється на всі послуги. Він може бути оформлений як абонемент на процедуру або як купон на будь-яку грошову суму.

У будь-якому випадку, подарунковий сертифікат стане прекрасним сюрпризом як на 8 березня, так і на ювілей або до Дня Святого Валентина. У нашому салоні ви завжди можете замовити сертифікати для жінок і чоловіків, на двох або для групи людей, наприклад для колег.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *