КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Поговоримо про гіпергідроз!

Лікування гіпергідрозу у Вінниці

Лікування гіпергідрозу у Вінниці

З кожним днем природа все більше нас радує теплом.  На повну насолоджуватись весною не можуть тільки ті, хто не з чуток знає, що таке ГІПЕРГІДРОЗ (підвищене потовиділення).

Особливо це стосується  підлітків, причиною цьому є їх нестабільний емоційний стан (зміна гормонального фону) та людей, чия робота це постійні емоційні напруження, переживання та стреси.

Кожен день люди стикаються з неприємними ситуаціями різного характеру. Проблема гіпергідрозу постає гостро та потребує негайного вирішення – призначення лікування.

Про гіпергідроз в деталях

Гіпергідроз — це захворювання, яке проявляється в надмірному неконтрольованому потовиділенні, що доставляє хворому величезний фізичний і психологічний дискомфорт. Вважається, що нормою для людини є виділення від 500 до 1 500 мл поту на добу. При гіпергідрозі виділяється в середньому 1 500 мл поту за годину. Відсоток захворюваності гіпергідрозом у світі становить 0,05%, а у великих містах доходить навіть до 3%! Страждають від цього захворювання як чоловіки, так і жінки.

Як відомо, потовиділення — це нормальний процес, завдяки якому відбувається терморегуляція організму. Факторами, що впливають на підвищення потовиділення, можуть бути і нервова напруга, і надмірні фізичні навантаження, і сезонне підвищення температури. Однак, при гіпергідрозі хворі скаржаться саме на безпричинне потовиділення в зоні пахв, долонь і стоп.

Неприємні відчуття, що супутні захворюванню, посилюються погіршенням психоемоційного стану пацієнтів. Крім неприємного різкого запаху і подразнень на шкірі, хворі відчувають постійну тривогу і невпевненість в собі, перебувають у пригніченому, депресивному стані.

У побуті підвищене потовиділення суттєво знижує якість життя і може привести до негативних наслідків у професійній сфері. Люди з гіпергідрозом більш схильні до застуд і гнійничкових висипаннь, а вологі стопи і мокрі долоні — сприятливе середовище для грибкової інфекції.

Найчастіше хворі не надають належного значення проблемі або ж просто не здогадуються про те, що медицина в сфері лікування гіпергідрозу пішла далеко вперед. На сьогоднішній день існують ефективні методи боротьби з цим захворюванням. Найбільш безпечним і результативним з яких є внутрішньошкірне введення ботулотоксину типу А (препарати Ботокс і Диспорт).

Причини гіпергідрозу

Відомо, що гіпергідроз — це спадкове захворювання. Статистика останніх років доводить, що у половини пацієнтів з цим діагнозом батьки також схильні до даного захворювання. Перші ознаки гіпергідрозу можуть проявитися ще в дитинстві і мають тенденцію поступово посилюватися у міру дорослішання людини. Цьому, не в останню чергу, сприяє гормональна перебудова організму і часті стреси. До того ж, підвищене потовиділення тіла саме по собі провокує додатковий дискомфорт, будучи причиною сильного стресу.
Існує декілька різновидів гіпергідрозу: первинний або безпричинний гіпергідроз і вторинний гіпергідроз. В основі вторинного гіпергідрозу лежить певне захворювання, яке присутнє в організмі і стимулює підвищення пітливості.

Причини виникнення гіпергідрозу слід шукати в комплексних захворюваннях організму, таких як цукровий діабет, гіпертиреоз, туберкульоз, і в розладах серцево-судинної, ендокринної систем. Сприяє підвищенню потовиділення також вживання гострої їжі, фізичне перенапруження, екстремальні температурні умови.

СИМПТОМИ гіпергідрозу

— неприємний запах;
— вологі сліди на одязі;
—  гіпергідроз створює умови для розвитку мікозів;
— постійне відчуття дискомфорту;
— подразнення на шкірі і дерматити.

Лікування гіпергідрозу
Засоби, що зменшують зовнішні прояви гіпергідрозу, досить численні. Це і волого поглинаючі устілки, і антиперспіранти, і дезодоруючі препарати. Однак, використовуючи їх, ви не зможете позбавитися від захворювання — тільки усунете наслідки. Саме тому, покладатися виключно на власні сили у лікуванні гіпергідрозу не варто, тож слід в першу чергу виключити інші можливі причини пітливості (лихоманка, артеріальна гіпертензія, лімфоаденопатія).

Лікують гіпергідроз досить численними методами:

—         засоби що насосятьна шкіру безпосередньо у зоні локалізації захворювання

—         засоби що приймаються внутрішньо

—         ін’єкції

Досвідчений лікар центру «Princess» визначить першопричину захворювання і складе для Вас індивідуальний курс лікування виходячи з особливостей Вашого організму.

У центрі «Princess» для лікування гіпергідрозу лікарі застосовують ін’єкції препарату Диспорт. Цей метод незмінно підтверджує свою ефективність та комфортність для пацієнтів. На сьогоднішній день його можна сміливо назвати «№ 1» в індустрії краси та здоров’я. Будучи абсолютно безпечним для пацієнта, цей метод допоможе на тривалий час (від 6 міс. до 3 років) забути про неприємні відчуття. Дана методика універсальна, вона підходить як жінкам, так і чоловікам, і допомагає навіть у таких випадках, як пітливість обличчя та голови.

Препарат вводиться ін’єкційно за допомогою дуже тонкої голки в амбулаторних умовах. Лікування гіпергідрозу за допомогою ін’єкцій безпечно тому, що  препарати блокують нервовий імпульс в сальній залозі, і, як наслідок, в ній не з’являється піт.

Ефект від ін’єкцій Диспорту проявляється поступово. Оброблені зони починають потіти значно менше вже через 1-2 дні. До 2 тижнів потрібно, щоб потовиділення зупинилося.

Протипоказання до процедури

— вагітність;
— годування грудьми;
— наявність таких захворювань: міастенія, гемофілія;
— підвищена чутливість до компонентів препарату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *