КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як правильно підібрати крем. Поради профессіонала (продовження)

Вибір крему

Вибір крему

За своїм призначенням креми для обличчя діляться на денні і нічні.

Денний крем складається приблизно на 70% з води і володіє легкою консистенцією. У ньому неодмінно повинні бути присутніми знімаючі роздратування і заспокійливі речовини: пантенол, алантоїн, екстракти огірка, календули, лаванди, зеленого чаю … Добре якщо в ньому присутні і SPF-фільтри, так як вплив сонця старить шкіру.

Нічний крем в основному жирніший і має у складі жиророзчинні вітаміни, колаген і т.д. Ці компоненти під час сну відновлюють шкіру, коли вона максимально сприйнятлива до живильних інгредієнтів.

Правило друге: використовуйте засоби для своєї вікової категорії, щоб не завдати шкоди шкірі обличчя.
Відомо, що антивікові креми не можна застосовувати молоді. Але більшість вважають, що для молодої шкіри кошти можна використовувати і в більш старшому віці. Тим не менш, це не так. Окремі процеси в зріл і молодій шкірі кардинально різняться: після 30 років сповільнюватися синтез колагену, а захисний верхній шар епідермісу робиться товщі. Оскільки в молодіжну косметику часто додають дубильні речовини, які роблять епідерміс ще більш грубим, то немає ніякого резону використовувати такі креми.Правило третє: рекомендується підбирати крем для особи згідно з індивідуальною чутливістю шкіри.
У наш час креми, а також і косметична продукція, як джерело алергенів породжують особливу підозрілість. Досить багато людей не переносить взагалі жодних косметичних засобів.
Якщо відразу ж після нанесення препарату шкіра дратується, червоніє, Ви відчуваєте поколювання або печіння, знайте, що у Вас непереносимість якогось із компонентів косметичного засобу.
Алергічна реакція, на противагу від реакції непереносимості, настає не моментально після нанесення косметичного засобу, а через кілька годин або навіть днів. У такому випадку рекомендується піти до лікаря-дерматолога, який виявить алерген і пропише лікування.

Правило четверте: намагайтеся стримуватися від застосування привабливих коштів, які обіцяють скоро вирішити Ваші проблеми
Косметика зобов’язана стимулювати функції шкіри, а не заміняти їх, — і це не хвилинний процес. Інтенсивні впливу на шкіру можуть розбалансувати весь організм.

Правило п’яте: неодмінно треба перевіряти термін придатності крему
Якщо підходить кінець терміну придатності, купувати засіб немає сенсу — від нього буде мало користі. Також необхідно знати, що крем «доживе» до закінчення терміну придатності без втрат, лише коли він правильно зберігався — у не надто жаркому і вологому приміщенні. Показником того, що засіб зіпсувався завчасно, може бути зміна його консистенції, запаху або кольору, зокрема розшарування на складові густий емульсії — воду і жир.

Правило шосте: зверніть увагу на «тару», в яку поміщений крем: тюбик або баночка
Коли Ви берете крем з баночки, то дуже легко в нього занести бактерії, через що крем зіпсується. Але якщо Ви купили такий крем, то діставати його бажано лопаткою, а не рукою. Свої переваги має крем в тюбику: немає контакту всієї маси крему з Вашими руками.

Правило сьоме: зверніть увагу на швидкість вбирання крему
Звичайно, це індивідуально, але якщо крем вбирається відразу, не залишаючи при цьому жирну плівку, то він більш якісно та ефективно впливає на шкіру, і це свідчить про те, що шкіра після застосування такого крему не буде забита і буде дихати.

Правило восьме: ніколи не купуйте косметику «з бухти барахти-»
Почитайте спочатку якусь інформацію про неї — це допоможе захистити Вас від розчарувань. Поспілкуйтеся з консультантами.

Правило дев’яте: купуйте косметику в спеціалізованих магазинах

Сподіваємося, що такі правила допоможуть Вам зорієнтуватися і підібрати крем для обличчя, який додасть Вам молодий і чудовий вигляд!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *