КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Правильна гігієна при вугровому висипі

Гігієна обличчя

Гігієна обличчя

Як вже зазначалося, проблема вугрової висипки пов’язана з гормональним збоєм і фізіологічним дисбалансом. Як правило, це проблема є вельми поширеною серед підлітків, але в інші вікові періоди вона також може принести чимало незручностей.

Важливо не тільки слідкувати всім канонам лікування, що вам призначив лікар, але також дотримуватися трьох дуже важливих правил гігієни при вугровій висипці.

По-перше, багато хто намагається швидше позбутися від нових точок і прищів, і перше, що спадає на думку — це видавлювання прищів. Це ні в якому разі не можна робити! Одне видавлювання може вирішити проблему, а може погіршити ситуацію. При неправильному видавлюванні, є ризик занести інфекцію в кров, і прищі стануть частим гостем на вашому обличчі, позбутися яких буде нелегко. А також при видавлюванні існує ризик, що залишиться шрам.

Хоча існує думка, що вугри з’являються через неправильну гігієну — це не так. При вугровій висипці не слід часто мити обличчя. Вмиватися вранці і вечорам, звичайно ж, треба. Але без фанатизму. І вже точно не натираючись з ніг до голови антибактеріальним милом. Лікарі-дерматологи попереджають: маніакальне дотримання чистоти призводить не тільки до подразнення, сухості і лущення шкіри, але і знижує захист нашого організму від інфекцій. Гаряча вода з милом знімає природну жирову плівку, якою завжди покрита здорова шкіра. Ця плівка захищає нас від агресивних впливів навколишнього середовища. Якщо дуже хочеться обполоснутися — на здоров’я, але краще прохолодною водою і без численних агресивних засобів гігієни.

Також при вугровій висипці слід виключити сильні косметичні засоби. Хоча часто дуже хочеться взяти скраб і гарненько почистити ним шкіру. Проте фахівці не рекомендують цього робити.

Найоптимальнішим варіантом при вугровій висипці є слідування всім вказівкам лікаря косметолога і регулярно відвідувати всі косметичні процедури. А також стежити за правильним харчуванням і здоровим способом життя.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *