КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Причини вугрової висипки та акне

Причини появи вугрів

Причини появи вугрів

Вугрі схожі на айсберг. Ми спостерігаємо лише видимі зміни на шкірі, але основна причина проблеми прихована в глибинах організму.

Відразу точно визначити причину появи вугрового висипу не так просто. Акне є результатом не тільки гіперпродукції секрету сальних залоз, фолікулярного гіперкератозу, діяльності бактерій і розвитку подальшої запальної реакції. Все це часто накладається на ряд інших, більш глибинних причин. Що ж відбувається в організмі і чому це сприяє активізації сальних залоз і подальшого запалення?

Генетична схильність

Андрогенні рецептори сальної залози у деяких людей мають підвищену чутливість до статевого гормону тестостерону. Реакцією на тестостерон є різке збільшення кількості секреторних клітин сальної залози, і як наслідок підвищене виділення шкірного сала.
Стреси, порушення ендокринної системи

Ендокринна патологія — гінекологічні захворювання, в тому числі, синдром полікістозу яєчників, захворювання щитовидної залози, патологія підшлункової залози та ін. У жінок спостерігається взаємозв’язок загострень акне з менструальним циклом. Часто локалізація висипань знаходиться в нижній третині обличчя, на шкірі шиї.

Феномен підліткової нервової системи: вразливість, дратівливість, максималізм, критичне сприйняття навколишнього світу, низька самооцінка та ін.

Така напруга нервової системи, будучи хронічним стресом, провокує або погіршує перебіг вугрової висипки. У дорослих жінок йдуть завжди поруч —  емоційний фон і наполегливі, затяжні вугрі.

Супутні захворювання, зниження імунітету

1. Захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ), стан кишечнику є важливим фактором у розвитку вугрової хвороби. Тому, лікар гастроентеролог є незамінним помічником лікаря косметолога-дерматолога в процесі лікування вугрової хвороби.
2. Багаторічне спостереження за хворими з вугровою хворобою виявили стійкий зв’язок між захворюваннями шкіри і хронічними захворюваннями ЛОР-органів (особливо, хронічним тонзилітом, аденоїдами, хронічним синуситом). Відсутність скарг у хворого з боку ЛОР-органів не завжди говорить про відсутність захворювання. У 50% обстежених в нашому Центрі хворих з висипом угрів виявлена хронічна патологія ЛОР-органів. Хоча ці пацієнти не пред’являли скарг і не знали про своє захворювання.

Демодекоз при акне

Коли відбувається зниження загального та шкірного імунітету досить часто на шкірі виявляється шкірний кліщ — демодекс. Збільшення сальних залоз, надлишкова секреція і, особливо, їх закупорювання створює гарні умови для активізації демодексу. При наявності демодекозу призначаються препарати, які надають швидкий позитивний ефект. Сучасні дослідження доводять, що демодекоз є важливим обтяжливим чинником у більшості хворих.

Правильний діагноз — це виявлення саме причини вугрового висипу. Ви можете не сумніватися — у нашому центрі вам поставлять вірний діагноз.  З нашою допомогою одужання настане швидко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *