КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як проколоти вушка дівчинці?

Прокол вушок дітям у Вінниці

Прокол вушок дітям у Вінниці

Сережки — мрія дівчаток з раннього віку. Для того, щоб їх носити, потрібно проколоти вуха. Проколювання вух дитині — це особливий процес.

Проколювання вух в дитячому віці: безпека

Медицина офіційно не обмежує проколювання вух у дітей віковими рамками. Але не можна назвати проколювання вух у віці до року розумним підходом до здоров’я дитини. З іншого боку, практика показує, що у дітей, яким прокололи вуха після 11 років, є підвищена ймовірність утворення рубців. У середньому, рекомендують проколювання вух дітям від 3 років. У цьому віці вже можна запитати дитину, чи хоче вона проколоти вушка, і легше буде доглядати за проколами. Насильно вести на проколювання не можна!

Проколювати вуха краще в прохолодну пору року — швидше заживуть ранки. Але не варто цього робити і в період, коли діти вже носять шапки.

Проколювання вух не можна назвати абсолютно безпечною процедурою. Знайти безпечну точку на мочці вуха повинен професіонал. Особливо добре з цим справляються рефлексотерапевти. Якщо невдало проколоти мочку вуха можна погіршити зір — точка, що відповідає за нього, розташована дуже близько до точки найбільш поширеного проколу для сережок. Невдалий вибір точки проколювання може негативно вплинути і на інші сфери здоров’я.

Вирішальною умовою безпеки проколювання дитячих вух є і стерильність умов проведення процедури. Також необхідно вживати заходів дезінфекції після проколу.

Проколювання вух безпечніше довірити професіоналам, а не подружці, яка вже «має власний досвід». Послугу проколювання вух можна знайти в медичному центрі або в салоні краси, у косметолога. Медична освіта в цій справі — гарантія відсутності важких ускладнень.

Проколювання вух: протипоказання

Існують лікарські протипоказання для проколювання вух:

 • хронічні вушні хвороби;
 • черепно-мозкові травми;
  алергія у важких формах;
  захворювання крові;
  цукровий діабет;
  ревматизм;
 • неврологічні розлади.

Проколювання вух дітям: особливості процедури і догляд за вушками

Проколоти вуха можуть голкою чи пістолетом. Голка — це застарілий, довший і болючий підхід. Пістолет швидко зробить дірочку і відразу вставить сережку. Маля тільки почує клацання. Невелике печіння дитина буде відчувати тільки кілька хвилин.

Для проколювання пістолетом потрібно вибрати сережки-голки (цвяшки). Вони не обов’язково повинні бути золотими. Сережки можуть бути з медичної сталі. Їх можна буде не знімати до загоєння. Не рекомендовано вибирати посріблені або позолочені сережки. Після стирання верхнього покриття на вушках будуть утворюватися мікротріщини з мікробами в них.

Після загоєння, для дітей краще вибирати зручні в обігу сережки. Дівчинка повинна зуміти їх надіти і зняти самостійно, але вони не повинні розкриватися самі. Важливо, щоб сережки ні за що не чіплялися. Не потрібні великі сережки. Вибирайте гвоздики, міні-колечка, сердечка і т.п. Сережки що звисають можливі тільки для  вушок, що вже загоїлись і краще тільки по святах.

У вушко після проколювання замість сережок можна втягнути і спеціальну шовкову нитку. Але це зазвичай виняток для тих, хто поки не придбав сережки.

Після проколювання необхідний догляд за вушками. Зазвичай рекомендується обробляти вушні проколи антисептиком протягом місяця після процедури. Використовувати для цього спирт не дуже комфортно, тому що він занадто дратує ранки. Краще застосовувати перекис водню, настій календули. Протирати потрібно двічі на день і після кожного попадання води на мочки вуха. Волосся краще піднімати весь цей час нагору. Це допоможе уникнути занесення шкідливих бактерій в ранки з волосся.

Якщо виникають нагноєння, відразу варто звернутися до косметолога, який проводив процедуру, або до лікаря.

Успішної процедури проколювання вушок Вашому малятку!

У нашому центрі для проколювання вушок вашій дівчинці є всі умови! Досвідчений лікар виконає процедуру швидко та безпечно! Чекаємо на вас!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *