КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Пройшов час лікувати своє волосся.

Нікому не секрет, що  стан волосся є показником загального стану здоров’я людини. Проблеми, нездорового волосся, не можна вирішити з допомогою порад перукаря, чи можливо старовинних рецептів від бабусі.

Навіть у більшості випадків найдорожчі косметичні засоби не вирішують проблеми випадіння, або інших варіантів захворювання.Не потрібно тратити час та кошти на процедури самолікування, адже у більшості випадків це не приносить бажаних результатів.

Оскільки такі медок ти не вирішують проблеми появи захворювання, а тільки працюють з симптомами.

Для того щоб результат лікування був дійсно ефективним та довготривалим, потрібно звернутись до лікаря-тріхолога. Популярність візитів до лікаря- тріхолога, в Україні з кожним роком зростає, але у порівняні з західними країнами, де візит до тріхолога прирівнюється до стоматолога та гінеколога, є дуже низькою.

Лікар-тріхолог центру  Princess VAB діагностує та лікує наступні захворювання волосся:

  • дифузне випадання волосся;
  • псоріаз волосистої частини голови;
  • фолікуліт шкіри голови;
  • акне;
  • себорейний дерматит, себорея та ін..

Кожному клієнту індивідуально призначається лікування, що включає в себе:

  • апаратні методи лікування;
  • лікувальні процедури;
  • рекомендації щодо застосування косметичного засобу;
  • та медикаментозне лікування.

На консультації лікар-тріхолог  вислухає скарги на даний момент захворювання, історію захворювання, та попередні метоли лікування. Визначить фонові захворювання, особливості умов праці, раціон харчування та спадковість.

Проведе цифрову дерматоскопію волосся ( волосяного фолікула) та шкіри голови.

У відповідності до поставленого  діагнозу, лікар підбере відповідний раціон харчування. Призначить процедури для лікування волосся наприклад: мезотерапія, плазмоліфтинг,пілінг шкіри голови, іонофорез та ін..

Princess VAB допоможе Вам не тільки вилікувати волосся, але й покращити здоров’я в цілому.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *