КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Редермалізація — сучасний та ефективний метод омолодження.

Так хочеться мати свіже сяюче обличчя… Барвисту здорову шкіру, що буде мати здоровий рум’янець та  відповідати   настрою… А дивишся в дзеркало і бачиш, що постійна перевтома, стреси, неправильний спосіб життя зробили свою справу. Сіре обличчя, просить щоб на нього звернули увагу, і відновили його красу. Так, саме відновили, а не зняли наслідки. І саме в цьому може допомогти процедура —  редермалізація. Цей метод омолодження знайомий не багатьом, але результат від нього вражаючий.  Ми не будемо сьогодні  користуватись зарекламованими термінами, просто поспілкуємося про основні поняття, що допоможуть краще зрозуміти, та побачити переваги, даної методики омолодження.

Давайте почнемо…

Напевно кожен  з нас зустрічався з таким поняттям як гіалуронова та бурштинової кислоти. Ці два терміни досить широко використовуються в  косметиці та косметології, і напевно, кожен знає про їх чудодійні властивості, але ми нагадаємо.

Гіалурована кислота — це речовина що входить до складу сполучної нервової та епітеліальної тканини організму. При чому молекули цієї кислоти у тварин і людей однакові,   раніше її отримували з тканин тварин, сьогодні її виготовляються з допомогою спеціальних мікроогранізмів, що повністю виключає появу алергічної реакції  при її застосуванні.

Бурштинова кислота — це абсолютно природний компонент, що виникає під час переробки  природного бурштину, і має безліч корисних властивостей.

Так от, до складу препарату Гіалуаль (Hyalual), що використовується при проведенні процедури редермалізація, входять саме ці речовини.  Цей препарат являється самим  сильним інструментом у випадку безопераційного омолодження обличчя та тіла. Головне що потрібно запам’ятати, що з допомогою цього препарату ми позбуваємось не наслідків, а саме причини в’янення шкіри.

Як діє Гіалуаль (Hyalual)?

При введені цього препарату, відбувається відновлення дермального шару шкіри, що в свою чергу відповідає за її красу. Hyalual впливає на всі процеси старіння.  Результат — оптимізуються особисті ресурси організму, і він починає працювати як в молодому віці!

Особливий  склад  та властивості препарату повністю розвіює всі переживання з приводу застосування цієї процедури, і підкреслюємо, що застосувати його рекомендується  в цілях профілактики  старіння шкіри всім бажаючим від 25 років.

Тому, якщо Ви хочете  отримати:

  • здоровий колір обличчя;
  • покращити тонус шкіри;
  • висвітлити пігментні п’ятна;
  • зменшити глибину зморшок;
  • позбавитись жирності шкіри:
  • зволити суху шкіру;
  • провести корекція рубців.

Процедура редермалізації чудове рішення при вирішенні ваших бажань. А головне ви активізуєте особисті процеси омолодження.

Курс проведення.

Курс складається з 3-4 процедур з перервою від 2 тижнів до місяця. Підсилювати ефект можна з допомогою пілінгу. Ефект стає помітним вже після другої процедури, після наступних процедур ефект підсилюється. У випадку підтримуючих ін’єкції (один в три місяці) результат зберігається протягом року!

Ми маємо багато задоволених клієнтів, і рекомендуємо її всім хто хоче мати здорову  та красиву шкіру обличчя та тіла.

Дозволяйте собі більше! Працюйте над своєю досконалістю,  і не забувайте що любов до себе відкриває багато нових можливостей!

Якщо у Вас виникли запитання напишіть нам про це, або зателефонуйте за номером: (097) 49 08 990.

Ми відкриті до спілкування, з радістю відповімо на ваші звернення!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *