КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Професійний підхід до краси рук

Гарні руки

Гарні руки

Які яскраво виражені ознаки відкрито говорять оточуючим про доглянутість і привабливість  жінки? По-перше, звичайно ж, стан її шкіри: вона повинна бути завжди чистою і, без вад, гладкою. По-друге, природний, ідеальний манікюр, красиві міцні здорові нігті акуратної правильної форми. І по-третє, звичайно ж, волосся, блиск яких завжди вказує на їх здоров’я і, звичайно, викликає захоплення.

Сьогодні у нас з Вами мова піде про догляд за шкірою рук. Відомо, що вік людини, перш за все, видає стан шкіри рук. Вона є найбільш вразливою частиною шкіри людини, тому що страждає від агресивного впливу навколишнього середовища, вода, побутова хімія, сонячна радіація і т.д. При цьому шкіра травмується й передчасно старіє. Тому догляд за шкірою рук є одним з найважливіших завдань практичної косметології.

З давніх часів, краса жіночих рук завжди звертала на себе увагу, захоплюючи оточуючих. У деяких випадках буває важко визначити реальний вік жінки, вдивляючись в її ретельно доглянуто обличчя і спортивну фігуру. Але якщо пильно подивитися на її руки, багато чого може стати очевидним, навіть дуже вишуканий манікюр не приховає істинного віку своєї господині. Але не носити ж постійно рукавички! Вихід є, і, навіть, не один.

Для початку потрібно розуміти чому ж руки так швидко старіють? Вся справа в тому, що шкіра рук в області кистей дуже тонка, містить, відносно, мало сальних залоз, які нам створюють захисну плівку, яка захищає шкіру рук від втрати вологи. До того ж, руки, як постійно відкрита частина тіла, весь час піддаються негативному впливу навколишнього середовища.

Велика кількість зовнішніх негативних впливів — це, звичайно, холод, вітер (в будь-який час року), ультрафіолетові сонячні промені, сучасні засоби побутової хімії, незначні травми: всі ці фактори в результаті призводять до обезводнення, лущення, витончення, в’ялості шкіри рук, і , як в слідстві, старіння, пігментації, порушення гідроліпідної мантії, зморшок.

 

Після 45 років починається, так зване, біологічне старіння. Відбуваються незворотні зміни структури шкіри, порушення її функції, знижується рівень естрогенів, шкіра стрімко втрачає вологу, стрімко зменшується жировий прошарок, м’язи втрачають свій тонус. Цю сумну картину доповнюють некрасиві венозні вузли і посилюється гіперпігментація.

 

На сьогоднішній день можливості сучасної естетичної косметології дозволяють досить швидко й досить ефективно проводити омолоджуючі процедури саме для кистей рук.

Перший надійний помічник у догляді за шкірою рук — це, звичайно, препарати на основі гіалуронової кислоти. Біоревіталізація і мезотерапія для тильної частини кисті — революційний прорив у боротьбі за красу, молодість і свіжість ваших рук.

Другий ефективний спосіб — хімічні пілінги, які значно покращують якість шкіри і, при цьому, усувають незначні косметичні дефекти: пігментацію і зморшки. У той же час розгладжують шкіру, покращуючи її колір.

Мікродермообразія — вплив на шкіру кристалами корунду, які піддаються під тиском і прибирають мертві клітини, дрібні зморшки і пігментні плями.

Інфрачервоне введення гіалуронової кислоти, аналогічно мезотерапії, бореться за молодість і красу шкіри ваших рук.

Біоревіталізація — введення в шкіру гіалуронової кислоти, яка є основним природним структурним компонентом міжклітинної речовини — дерми. Гіалуронова кислота забезпечує тонус і пружність, а також відмінну зволоженість шкіри.

 

На фізіологічному рівні гіалуронова кислота забезпечує нормальне функціонування клітин сполучної тканини — фібробласта, нормалізує і регулює синтез колагену та інших структурних елементів шкіри.

Гіалуронова кислота, крім усього іншого, має потужну антиоксидантну дію, а також забезпечує швидке відновлення шкіри після різних видів ушкоджень. Ефект від процедури видно відразу. Шкіра виглядає зволоженою, пружною, а через місяць результат підсилюється за рахунок активної вироблення колагену і власної гіалуронової кислоти.

Частота наступних повторних процедур інтенсивного догляду за шкірою рук залежить, звичайно ж, від стану шкіри і визначається в кожному випадку індивідуально. Як правило, це 3-4 процедури з наступним інтервалом у два тижні. При мезотерапевтичних омолодження проводять ін’єкції полівітамінних препаратів. Процедури проводять курсом по 10 сеансів 2 рази на рік.

Хімічні пілінги — це вплив на шкіру гліколевої, молочної, саліцилової, тартарової кислот, які відлущують старі клітини, стимулюють правильну роботу нових молодих клітин епідермісу, щоб шкіра виглядала зволоженою, пружною, без плям і дрібних зморшок.

Радійте кожному прожитому дню, будьте молоді душею, а турботу про красу і молодість шкіри, надайте своєму косметолога.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *