КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Що таке парапсоріаз?

Парапсоріаз — це хронічне захворювання шкіри, один із видів дерматозів що має симптоми псоріазу, себорейної екземи, червоного плоского лишая, рожевого лишая.

Щодо причин виникнення  остаточної та єдиної причини   вчені не виявили, але дуже часто у хворих спостерігається порушення судинної стінки, зниження стійкості капілярів, та підвищення їх проникності. Такі порушення виявляються при грипі,  ангіні, вітрянці, та інших інфекційних захворювань.

Висипи на шкіри можуть мати різний характер. Взалежності від  виду  висипів парапсоріаз  має чотири форми: каплеподібний, гострий, бляшковий,  та ліхеноїдний парапсоріаз.

Краплеподібний парапсоріаз.

При краплеподібному парапсоріазі висипи мають звичайну   овальну форму, розміром 2-5 мм. Колір таких висипів зазвичай, світло-рожево, іноді бувають трапляється  темніший колір темно-червний. Поверхня висипів покрита лускою, яка являється  досить щільною. Іноді трапляються випадки коли висипи не покриті лускою. При поскраблюванні  висипів спостерігається висівкоподібні лущення , і таке явище характеризується діагностичний показник. Свербіння, як правило відсутнє.

Висипи здебільшого проявлені на бокових поверхнях туловища, кінцівках, і рідше на волосяній частині голови, долонях та підошвах. Висипи на слизових поверхнях трапляються не часто, і проявляються у вигляді висипів білого кольору що нагадують по розмірам і формі головку шпильки. Крапельноподібний парапсоріаз трапляється частіше у жінок ніж у чоловік, діти хворіють дуже рідко.

На відміну від псоріазу при краплеподібному парапсоріазі висипи мають орієнтовно однакову форму, і як говорилось раніше не локалізуються на волосяній частині голови.

Краплеподібний парапсоріаз

Гострий парапсоріаз

Являє собою різновид краплеподібного парапсоріазу, але має складнішу (гостру) форму. Захворювання часто розпочинається з підвищенням температури, збільшенням лімфовузлів, та різким збільшенням висипів. Висипи мають дещо своєрідний характер, в центрі яких з’являються бульбашки, які швидко підсихають перетворюючись на  буро-чорну кірку. Після того як ця кірка відпадає, залишається пігментація та можливі рубці.На слизових поверхнях також присутні висипи, на щоках, піднебінні, та язику.

Захворювання може тривати більше місяця.

Гострий парапсоріаз

Бляшковий парапосріаз

Висипи при такому виді парапсоріазу, мають жовто –бурий або коричневий колір, чіткі границі,  лускоподібну поверхню. Форми цих висипів можуть бути різними , від 10 мм до розміру долоні. Такі висипи можуть існувати досить довго. Зникають здебільшого  влітку, але при зміні пори року знову спостерігається загострення. Висипи часто спостерігаються на боках, нижніх кінцівках, у рідкісних випадках висипи з’являються на волосяній частині голови. Свербіж відсутній.

Бляшковий вид парапсолріазу частіше  трапляється  у чоловіків від 25 до 50 років.

Бляшковий парапосріаз

Ліхеноїдний парапсоріаз.

Це досить рідкісний вид парапсоріазу, на тілі заявляються мілкі висипи , темно-червоного кольору що по розміру нагадують головку шпильки. Поверхня їх покрита лускою. При важцій формі, можна спостерігати виділення у центрі утворень.

Лікування будь якого з видів парапсоріазу досить довготривале.  Потрібно пройти детальне остеження у лікаря дерматолога.

Це Ви може зробити у нас, зателефонувавши за номером: 097-49-08-990

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *