КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Що таке розацеа?

Розацеа — це хронічне запалення шкіри, яке зустрічається у дорослих людей. Цей стан характеризується почервонінням, маленькими червоними, наповненими гноєм папулами і пустулами. Розацеа, яка не лікується, має тенденцію до прогресування, це означає, що з часом стан шкіри буде погіршуватися.

Просування хвороби, зазвичай, має циклічний характер. Це означає, що висипання можуть зникати, шкіра буде чиста від декількох тижнів до місяців, але потім знову буде загострення. Розацеа часто помилково приймають за інші захворювання шкіри, такі як акне, алергічний дерматит і екзема.

Незважаючи на те, що розацеа не можна вилікувати, захворювання можна контролювати за допомогою лікування. Якщо у вас постійно червоніє обличчя, зверніться до дерматолога у Вінниці  для призначення лікування.

Симптоми розацеа включають:

— червоні плями на обличчі

— маленькі червоні прищі або пустули на носі, щоках, лобі і підборідді (але не теж саме, що чорні крапки і білі головки)

— червоний ніс «картоплею» (ринофіма)

— видимі маленькі кровоносні судини на носі і щоках (телеангіектації)

— печіння або свербіж очей ( офтальморозацеа)

— тенденція легко червоніти

Лікування розацеа у Вінниці

Лікування розацеа у Вінниці

Розацеа зазвичай з’являється наступним чином:

— прерозацеа. Розацеа може починати проявлятися у вигляді здатності легко червоніти, потім прогресує в постійне почервоніння в центральній частині обличча, особливо на носі. Це почервоніння з’являється з-за кровоносних судин, які близько розташовані відносно поверхні шкіри

— судинна розацеа. Всі знаки і симптоми погіршуються, судини на носі і щоках розширюються і стають видимими (телеангиэктация). Ваша шкіра може стати дуже чутливою. Судинна розацеа може поєднуватися з «жирною шкірою» і лупою.

— запальна розацеа. Маленькі, червоні прищі або пустули можуть з’являтися і зберігатися, поширюючись на ніс, щоки, лоб і підборіддя.

У доповненні, у кожного другого пацієнта з розацеа є офтальморозацеа — печіння, відчуття піску в очах. Розацеа може призводити до подразнення чутливої шкіри повік, провокувати коньюктивіти.

Коли варто звернутися до лікаря?

На жаль, розацеа рідко проходить сама собою, має тенденцію до погіршення, якщо її вчасно не почати лікувати, тому, якщо ви спостерігаєте подібні симптоми, варто звернутися до фахівця для діагностики та призначення адекватного лікування.

Існує безліч косметичних продуктів, що містять кислоти, спирт та інші подразнюючі шкіру інгредієнти, які можуть посилювати протікання хвороби. У зв’язку з тенденцією до погіршення, лікування варто починати якомога раніше, тому що воно буде найбільш ефективно, якщо розпочато рано.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *