КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Що таке «юнацька вугрова хвороба» (акне)?

Вугрі у підлітків

Вугрі у підлітків

Юнацька вугрова хвороба (акне) – це найбільш поширене захворювання шкіри у підлітків віком 11-15 років. Вікова категорія дівчаток – з 11 років, хлопчиків – з 13-14, по причині пізнішого статевого дозрівання.

Раніше, лікарі стверджували, що розвиток акне викликає неправильне харчування, порушення сексуального розвитку, неправильна гігієна та підліткові гормональні зміни. При чому, гормональні зміни не вважались захворюванням і корекція не призначалась. На сьогодні дослідження виявили, що це не зовсім так.

Акне, або вугрова хвороба  — це захворювання сальних залоз і волосяних фолікулів, функціонування яких пов’язано з обміном статевих гормонів. Доведено, що шкіра підлітка являє собою найголовнішу ланку метаболізму статевих стероїдних гормонів. Головною «мішенню» гормонів є саме епідерміс шкіри, сальні залози та волосяні фолікули.

У період сексуального розвитку та дозрівання порушується співвідношення кількості гормонів. В наслідок цього, збільшується виділення шкірного сала. Його надмірне виділення, або гіперсекреція, призводить до того, що сальна протока «закупорюються». Утворюється комедон. Це тягне за собою припинення доступу кисню, що веде до запалення шкіри.

Закупорена протока сальної залози  — це оптимальне місце для розмноження  Propionibacterium Аcnes (мікроб, який живе у певній кількості на шкірі кожної людини). Лікарі, закупорені комедони, ще називають «бомбою з часовим механізмом». Прийде час, і почнеться запальий процес.

 Крім Propionibacterium Аcnes, на шкірі людини «живуть» стафілококи, мікрококи, гриби типу Candida і Pytirosporum ovale. У нормальних умовах, вони не спричиняють ніякої шкоди людському організму. Але з появою вугрової висипки, порушується рівень pH шкіри і  вірогідність того, що ускладнення буде спричинене тим чи іншим мікроорганізмом залежить від своєчасного звернення до лікаря і типом захворювання.

Згідно до сучасної класифікації, розрізняють такі види юнацьких акне:

—         Комедональні вугрі

—          Папульозно-пустульозні вугрі

—          Конглобатні вугрі.

—          Інверсні вугрі.

—          Блискавичні вугрі.

—          Механічні вугрі.

Розвиток і протікання хвороби залежить від  спадкової (генетичної) схильності підлітка, клінічної форми захворювання, типу і кольору шкіри, а також від рівня pH шкіри.

Про діагностику та головні задачі у лікування вугрової висипки у підлітків читайте у наступній статті : «Діагностика та призначення лікування при вугровій хворобі у підлітків».

А зараз, якщо вас хвилює вугрова хвороба підлітка – записуйтесь до нас на консультацію. Досвідчений лікар відповість на всі ваші запитання та призначить  індивідуальний курс лікуваня!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *