КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Стань краще! Ботулінотерапія!

Сьогодні ми розповімо вам про такий метод омолодження та профілактики шкіри, як «Ботулінотерапія». Препаратом вибору для молодого віку яким є «Диспорт».
Ботулінотерапія – це ін`єкційний метод, який використовується в косметології для розгладжування мімічних зморшок і лікування гіпергідрозу. З цією метою застосовуються відомі препарати Dysport (“Диспорт”), Botox (“Ботокс”), Xeomin (“Ксеомін”), дозволені Міністерством охорони здоров`я на території України.

⁉️Чому виникає потреба в ін’єкціях ботулінічного токсину⁉️
Процес старіння — природний процес, який виражається в появі як дрібних так і глибоких зморшок, складок, змінюється колір шкіри, деформується овал обличчя і т.д. Посилює цей процес вплив безліч таких факторів, як гіперактивність мімічних м’язів, зниження еластичності і тургору шкіри, атрофія підшкірно-жирової клітковини, резорбція хрящових і кісткових структур.
Саме ін’єкції ботулінічного токсину типу А на даний момент є найбільш ефективним методом боротьби з віковими змінами шкіри обличчя, зокрема із зморшками. Уколи від зморшок — відмінна можливість продовжити молодість, не вдаючись до хірургічного втручання.
✔️Покази для до проведення ін’єкцій краси✔️:
горизонтальні зморшки лоба;
міжбровна зморшка;
мімічні зморшки навколо очей;
зморшки в куточках губ;
зморшки на крилах і спинці носа;
опущені брови;
зморшки в області шиї і декольте.
❗Протипокази до проведення ін’єкцій краси❗
Як і будь-яка медична процедура, ін’єкції ботулотоксину мають свої протипокази, тому перед проведенням ботулінотерапії необхідно проконсультуватися у фахівця, який підбере ефективну і безпечну для вас методику омолодження шкіри.
?Переваги використання ін’єкцій краси?:
запобігає утворенню нових зморшок;
запобігає прогресуванню та поглибленню існуючих зморшок;
відновлює шкіру в області існуючих зморшок.
Процедура введення ботулотоксину проста: через найтоншу голку (через що ін’єкція практично безболісна) в мімічні м’язи вводяться вивірені мікродози препарату, через що досягається ефект тимчасового паралічу м’язів і мімічні зморшки розгладжуються. Ефект від уколів настає не відразу, а на 2-5 день. Поступово пацієнт помічає, що йому складно звести брови, складно здивуватися, при посмішці не закладаються зморшки. Повна дія препарату розкривається через 2 тижні і тоді ж можлива докорекція.
?‍⚕️?‍⚕️Тому, для якісного проведення цієї та інших процедур ми рекомендуємо вам звернутись до нас, де ви відчуєте всі переваги професійного лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *