КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Стрептодермія — це не жарти!

На даний момент така хвороба, як стрептодермія швидко поширюється серед дітей та дорослих! Що ж таке стрептодермія? Стрептодермія — дуже заразна бактеріальна інфекція поверхневих шарів шкіри, збудником якої є стрептококи. Для стрептодермії характерне ураження епідермісу, що супроводжується утворенням на шкірі фликтен — наповнених рідиною пустул. Особливо часто стрептодермією хворіють діти при поганому догляді за шкірою. Заразитися стрептококами можна контактно-побутовим шляхом при безпосередньому контакті з хворою людиною або при користуванні спільними предметами. Спалахи захворювання при недотриманні санітарно-гігієнічних норм часто виникають у дитячих садках, де стрептококи передаються через іграшки.

Симптоми стрептодермії на різних стадіях
✔️Гіпертермія – підвищення температури тіла до значних величин (вище 38);
✔️Загальна слабкість, легка нудота і запаморочення – симптоми інтоксикації організму;
✔️Больові відчуття в області суглобів і м’язів;
✔️Збільшення лімфатичних вузлів у районі безпосереднього вогнища інфекції.
✔️Незначне висипання – дрібні бульбашки з рідким вмістом;
✔️Якщо ніяких лікувальних заходів не було вжито, то вогнище інфекції починає покриватися скоринкою, бульбашки збільшуються в розмірах, а незачеплені патологією тканини запалюються;
✔️Третя стадія розвитку захворювання – це поширення стрептокока з утворенням декількох великих плям з характерною кіркою, збільшення і болючі відчуття при пальпації близько розташованих лімфатичних вузлів.
Види стрептодермії:
✔️ Суха;
✔️ Мокнуча.
Раніше було сказано, що найчастіше хворіють діти. Через це дерматологи проводять масштабну профілактичну роботу і роз’яснюють батькам, як лікувати стрептодермію у дітей правильно, щоб уникнути неприємних наслідків. Але це не значить, що у дорослої людини її може не бути.
Тому ми просимо звернутись до освідченого фахівця-дерматолога і пройти обстеження, аби вчасно запобігти погіршенню хвороби.
?‍⚕️?‍⚕️Ми рекомендуємо звернутись в наш дерматологічний цент PrincessVAB, де ви відчуєте оперативне та комфортне лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *