КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Чому суха шкіра у малюка?

Суха шкіра малюка

Суха шкіра малюка

Вода

Сухість шкіри малюка — це дуже поширена проблема. Особливо у великих містах. Пов’язано це в основному з поганою якістю води. Адже лікарі рекомендують кип’ятити воду тільки в перші місяці життя дитини. Далі ми переходимо на звичайну хлоровану воду і у деяких діток починаються проблеми.

Брак вітамінів

На жаль, на ніжну шкіру немовляти впливає не тільки вода. Брак вітамінів так само дуже сильно позначається на стані шкіри. Особливо помітна сухість на ліктях і колінах.

Хвороба, алергія

Це окрема тема, але іноді, матуся може навіть і не підозрювати, що сухість шкіри викликана якимось захворюванням. Слід бути дуже уважними до кожного продукту і спостерігати не тільки за шкірою, а й за станом організму дітинки в цілому.

Що робити

У першу чергу — не хвилюватися. Лікарі рекомендують після кожного купання змащувати шкіру малюка дитячим маслом або кремом. Звичайну сухість це повинно усунути. Благо існує дуже багато кремів і мазей, безпечних для дітей і призначених спеціально для діток із сухою шкірою, наприклад той же «Бепантен».

Для купання можна використовувати засоби що пом’якшують воду, «Ойлатум», наприклад.

Якщо ви годуєте грудьми, не зайвим буде пропити курс вітамінів. У першу чергу це кається вітамінів А і Е. Дитині це буде дуже корисно і вам не завадить. Зміцніть волосся, нігті і шкіру.

Якщо дитинка харчується вже самостійно, намагайтеся включати в раціон більше риби, овочів, фруктів і кисломолочних продуктів. Домашні соки, фруктові пюре, сирки — це те, що потрібно. Слідкуйте за реакцією малюка на продукти, можливо сухість — це своєрідний прояв алергії.

Якщо проблема не зникла — саме час звернутися до лікаря. Можливо, потрібно пройти обстеження. І не запускайте проблему, якщо вона дійсно є.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *