КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Татуаж у Вінниці

Перманентний макіяж (мікро пігментація, татуаж) — це модна і сучасна технологія, що дозволяє змінити зовнішність, створити яскравий, привабливий образ, усунути природні дефекти людини.

У сучасному та динамічному суспільстві кожна жінка мріє про те, щоб завжди і всюди виглядати ідеально. Але завжди і у всьому — не виходить. У наш час завдяки новим тенденціям косметології можна створити «вручну» образ сучасної ідеальної дами, за допомогою перманентного макіяжу або як його ще прийнято називати, татуажу.

Відразу необхідно розмежувати поняття перманентного макіяжу (татуажу) і татуювання. Татуаж-  фактично є неглибоким татуюванням, яке буде прикрашати і облагороджувати людину не більше 3-5 років.

Професійний татуаж допоможе виправити і підкреслити форму губ, брів і очей. Під час процедури використовуються спеціальні натуральні барвники.Описание: http://dermatolog.vn.ua/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

Перманентний макіяж (мікро пігментація) — ідеальне рішення для жінок, яких цікавлять не яскраві лінії, а чіткі контури. На їх основі будь-яка жінка може зробити індивідуальний макіяж та самостійно створити власний неповторний імідж.

За допомогою контурного макіяжу можна змінити риси обличчя. Така операція не надто болюча. Фарба наноситься від 5 до 30 хвилин. Сама по собі фарба нешкідлива, вона рослинного походження. До перманентного макіяжу також вдаються у крайніх випадках люди, у яких є алергічні реакції до косметичних засобів.

За допомогою цієї процедури можна додати фарб при невиразній зовнішності, приховати наслідки травм та інші явні недоліки, В цих випадках якісь ділянки шкіри зафарбовуються тілесною фарбою, щось малюється заново. Контурний макіяж особливо підходить діловим жінкам, звільняється безліч часу. Майстер контурного макіяжу у Вінниці підводить клієнтам очі, удосконалює форму губ, виправляє лінію брів.

Принцип сучасного татуажу полягає у внесенні фарбувального високоякісного і сертифікованого косметологічного пігменту у верхній шар шкіри і створення візуального ефекту коригування, зміни або підкреслення контурів губ, очей, брів. Татуаж зберігається на протязі від 1 до кількох років, після чого можливе корегування.

Татуаж губ дозволяє відкоригувати форму губ, виправити асиметрію, посилити їх природний колір, візуально збільшити повноту губ.

Татуаж брів здатний підкреслити красу природного вигину, створити нову форму брів, додати ефект густоти волосків. Залежно від бажаного результату, татуаж брів проводиться різними методами: розтушовка, промальовування окремих волосків або робиться комбінований татуаж.

Татуаж повік також може бути виконаний різними способами: чіткі стрілочки (тонка підводка) поверх лінії вій верхніх і нижніх повік, легка розтушовка, нанесення перманентного макіяжу по лінії росту вій, в мікроскопічні проміжки між волосками, створюючи ефект «погано змитої» туші, що дозволить посилити природну густоту вій.

Як і будь-яка медична процедура, нанесення татуажу має свої обмеження. Не слід записуватися на процедуру в період прийому кроворозріджуючих препаратів, наприклад, аспірину і його похідних.

Процедуру не варто проводити, якщо напередодні була гучна вечірка. Ці фактори призводять до низького згортання крові: навіть найменші кровоносні судини будуть кровоточити тривалий час, що збільшує набряки і сприяє появі невеликих синців.

Щомісячні жіночі нездужання загострюють больові відчуття, тому в цей період також не слід проводити процедуру  татуажу.

Нанесення перманентного макіяжу виключено при висипаннях герпесу. Не виконується татуаж при вагітності терміном до 3-х місяців, схильності до утворення колоїдних рубців або захворюваннях, пов’язаних з поганим згортанням крові.

Процес загоєння і набуття нового вигляду, як правило, займає 2-6 днів після проведеної процедури. Зникає почервоніння і припухлість, тоненькі скоринки на слизовій губ загоюються, різкі лінії розтушовування набувають плавність і м’який перехід. Обличча набуває виразності і природної краси.

Чудовий настрій, створений завдяки новому вигляду, який не зіпсує ні завантажений робочий день, ні інтенсивні спортивні навантаження або домашні клопоти, — ось та нагорода, заради якої є сенс виконати перманентний макіяж у Вінниці!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *