КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

У Вас надмірне потовиділення?  Цьому є рішення!

На календарі весна, а вулиці справжня спека. І це тільки початок теплого сезону. Для людей що мають надмірне потовиділення цей період справжнє випробування. Постійне відчуття дискомфорту: вдома, на роботі, в транспорті, вводить людину в депресивний стан. Але нажаль надмірне потовиділення (гіпергідроз)  не завжди являється причиною спеки.

Найчастішими причинами такого захворювання може  являтись генетична схильність, «перехідний вік», серцево-судинної патологія,  та ожиріння.

При гіпергідрозі пітніють не тільки пахви і ноги, а усе тіло. Це ще й супроводжується неприємним запахом, що завдає незручності не тільки вам, але й оточуючим людям. Найчастіше причинами різкого запаху поту, являється розмноження різних мікроорганізмів на шкірі, в тому числі і грибків. Але не менш вагомими причинами може бути харчування, для прикладу, це гострі спеції та смажені страви.

На сьогоднішній день не існує косметичних  засобів що могли б допомогти при гіпергідрозі.

Найкраще рішення це звернення до лікаря-дерматола, який на основі клінічних даних, діагностує причини прояву гіпергідрозу у вас.

Як лікувати?

В першу чергу необхідно лікувати основну причину, наслідком якої у вашому випадку є надмірне потовиділення.

Для лікування зовнішніх проявів  існує декілька методів: прийом лікарських препаратів, різні види електрофорезу, використання ін’єкцій ботулотоксину А та ін.

Ми радимо пройти обстеження у лікаря- дерматолога, який призначить найоптимальніший для вас метод лікування.

Завітайте до нас, і ви переконаєтесь що лікування може бути оперативним та комфортним.

Наша адреса:

  • вулиця Пирога 77, тел: 097-490-89-90
  • вулиця Келецька 104, тел: 067-914-86-87

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *