Профілактика косметологічних проблем під час вагітності
В останні роки на тлі поступового поліпшення соціально-економічної ситуації, навіть незважаючи на кризу, наші жінки стали більше уваги приділяти своїй основній природній сутності — народженню дітей. А факт вагітності, звичайно, відбивається на зовнішності, і не завжди кращим чином. Особливо це стосується форм тіла та шкіри обличчя, форми і тонусу грудей. Зараз ми обговоримо що саме потрібно робити і коли починати.
Профілактика.
Не вдаючись у подробиці фізіологічних змін шкіри та підшкірної клітковини при вагітності, профілактика повинна починатися якомога раніше. Добре, якщо щось підкаже досвідчений гінеколог, чимось поділяться подруги. Найчастіше на проблеми шкіри починають звертати увагу з запізненням. Як зробити естетику головним об’єктом турботи про зовнішність під час вагітності? Вікова група 25-35 років — це група ризику, так як у цьому віці найбільше жінки задумовуються про продовження роду і їх шкіра у цей час найбільше схильна до виникнення проблем.
Тіло. У профілактиці головне — зволоження і м’який поверхневий пілінг. А також фізіологічна кріотерапія шкіри тіла. NMF (натуральний зволожувальний фактор) — препарати з сечовиною, молочною кислотою, амінокислотами, полісахаридами дадуть шкірі живота, грудей і стегон своєчасно розтягнутися, не розриваючи сполучно-тканий каркас, не утворюючи стрий. Пілінг з AMFA’s комплексом (альфа-метаболічними амінокислотами) дозволить шкірі поступово, з розтягуванням від зростаючої матки і збільшенням підшкірної клітковини, синтезувати необхідну дозу колагену, що зміцнює її матрикс. 10-15% комплекс альфа-і амінокислот проникає глибоко в дерму, але не руйнує епідермальний шар, і виявляє виключно метаболічні, а не злущувальні властивості. Пілінг починають з 4-5 місяця, індивідуально підбираючи зони і час дії (в залежності від динаміки збільшення живота та обсягів стегон), і проводять раз на два-три тижні, або частіше, вибираючи по черзі зони впливу. Процедури кріотерапії являють собою просте домашнє або салонне протирання шматочками льоду або замороженими в морозилці кріоаккумуляторами. Природний холод (до мінус 10-15 градусів) підтримує в тонусі судини, які піддаються такому ж розтягуванню, як і сама шкіра.
З другого триместру вагітності зволожуючі процедури необхідно проводити не рідше разу на тиждень, прохолодні душі, обтирання льодом — по самопочуттю хоч кожен день, а AMFA’s пілінг — раз на два-три тижні. Зі зрозумілих причин будьте обережні з застосовуваними косметичними засобами — в їх складі обов’язковий мінімум хімічних компонентів. Тому, природно, найбільш доцільно використовувати СПА-препарати, які за своєю суттю мають максимально природний склад.
Обличча. При схильності до гіперпігментації захищайте шкіру гелями з SPF, і будьте обережні з кислотними пілінгами — реакція на їх дію може бути протилежною від очікуваної. Тому під час вагітності ні які активні препарати застосовувати не доцільно — тільки захист і м’яке зволоження, а рішення проблем доведеться відкласти на потім.
Добавить комментарий