КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Домашній догляд за волоссям

Догляд за волоссям

Догляд за волоссям

Дякуючи різноманітним фарбам для волосся можна міняти його колір практично кожен день, але при цьому волосся сильно буде страждати — воно стане ламким і ослабленим. Але для додання виразності і яскравості натурального кольору волосся можна використовувати і екологічні продукти. Для цього існує маса різноманітних способів.

Для того щоб надати блиску світлому волоссю, рекомендується використовувати ромашковий чай і сік лимону. Візьміть квітки ромашки і заваріть з них міцний чай, потім до нього необхідно додати дві-три ст. ложки свіжого соку лимону. Такою сумішшю треба обполіскувати волосся не менше одного разу на тиждень. При бажанні можна додати в дитячий шампунь міцний чай з ромашки і отриманою сумішшю мити волосся.

Якщо на вашому волоссі залишиться трохи соку лимона, тоді постарайтеся не потрапляти під відкриті сонячні промені, так як ваше волосся може місцями вигоріти. Пам’ятайте, якщо ви будете використовувати сік лимону і хімічні освітлювачі, тоді ви можете завдати серйозної шкоди своєму волоссю.Щоб зробити темне волосся більш яскравими, рекомендується використовувати шавлію. Вам знадобиться півсклянки сухого листя шавлії і окріп (два літри). Приготований відвар необхідно обов’язково профільтрувати, дати охолонути, потім використовувати для ополіскування волосся. Цей засіб рекомендується використовувати не більше одного разу на тиждень. Відвар шавлії необхідно використовувати кілька місяців, після чого ви зможете помітити позитивний результат.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *