Відновлення шкіри обличча після літьої спеки в домашніх умовах
Пекуче сонце, пил і надмірне потовиділення — головні вороги шкіри влітку. Після таких стресів вона потребує інтенсивного живлення, яке не завжди можуть забезпечити звичні маски і креми. Осінь — сезон всіляких овочів і фруктів. Так можливо, доцільно відкласти в сторону креми, лосьйони та іншу косметику і звернутися до чудодійної сили дарів природи?
Є багато чудових рецептів, які допомагають повернути шкірі тонус і пружність. Вони відмінно зарекомендували себе. Приступаючи до омолодження, слід дотримуватися головного правила: все, що наноситься на шкіру, має бути свіжоприготованим.
Огірки знайдуться в кожному холодильнику. Огіркова косметика хороша для будь-якого типу шкіри і вирішує багато проблем: видаляє надлишки жиру, пігментні плями, оживляє шкіру навколо очей.
Найпростіше накласти на обличчя огіркові кружечки або смужки і полежати хвилин 15-20. Після зняття овочу обличчя мити не треба. Можна змішати огіркову кашку зі сметаною (2:1) і нанести на обличчя хвилин на 10. Якщо шкіра жирна, сметану слід замінити кефіром.
Огірковий пілінг не принесе шкоди навіть самій тонкій і ніжній шкірі. Огіркова кашка (2 ст. ложки) змішується з 1 ст. ложкою вівсяних пластівців. Після того як суміш настоялася (хвилин 15), її слід круговими рухами нанести на обличчя і тіло. Ця процедура додасть шкірі пружності і чудово освіжить її.
Кавун — носій фолієвої кислоти, клітковини і пектинів. М’якоть кавуна чудово живить і очищає шкіру. Якщо заморозити сік кавуна, то можна щодня проробляти дуже корисну процедуру — протирати шкіру обличчя шматочком отриманого льоду. Сік треба залишити на обличчі хвилин на 10, потім змити холодною водою, а на шкіру нанести живильний крем. Лосьйон, приготовлений з суміші огіркового та кавунового соків, добре очистить шкіру і зніме почервоніння. Маска з яєчного жовтка і 1 ст. ложки кавунового соку, зволожить суху шкіру. Якщо шкіра жирна, жовток слід замінити білком.
Персик багатий кремнієм, тому він прекрасно відновлює клітковину шкіри. Маски з персиком дозволяють утримувати вологу у верхніх шарах шкіри, сповільнюючи тим самим процес старіння. Зрілій шкірі корисна маска з персику і геркулесу. М’якоть персику треба змішати зі столовою ложкою геркулеса (залити окропом для набрякання) і чайною ложкою оливкової олії. Всі інгредієнти ретельно перемішати і нанести на обличчя і область декольте на 20 хвилин. Потім промити обличчя прохолодною водою.
Ще в Давньому Римі відвар моркви використовували для поліпшення кольору обличчя. У моркві досить рідкісний склад вітамінів і мінералів. В даний час вона широко й успішно використовується в косметології.
Втомлену шкіру пожвавить вершково-морквяна маска. Потрібно змішати 1 ч. ложку вершків з такою ж кількістю морквяного соку. У суміш додати яєчний жовток. Маску нанести на обличчя і область декольте. Через 20 хвилин змити прохолодною водою. Терта морква відновлює структуру волосяних коренів, перешкоджає випаданню волосся. Цю маску треба наносити на волосся перед миттям голови і тримати 15 хвилин. Використовувати 1-2 рази на місяць.
У народній косметиці помідор застосовується досить часто. Особливо корисні помідорні маски для жирної пористої шкіри. Найпростіше — покласти скибочки цього овочу на обличчя і полежати хвилин 15.
Сирно-помідорна маска підходить для будь-якої шкіри. Треба змішати 2 ст. ложки сиру (кисломолочного), 1 ст. ложку молока, чайну ложку соняшникової олії і нарізаний скибочками помідор. Суміш посолити і розтерти до кашкоподібного стану. Маску нанести на обличчя хвилин на 20, потім змити теплою водою і обполоснути холодною.
Слід набратися трішечки терпіння, так як приготування масок займе деякий час. Зате шкіра віддячить сповна. Зовсім трохи зусиль — і готовий свіжий і привабливий образ нової осені.
Добавить комментарий