КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Характеристика видів чистки обличчя

Чистка обличчя

Чистка обличчя

Чистка обличчя — це базова гігієнічна процедура в косметологічному кабінеті, яка показана більшості пацієнтів. Це також один з видів класичного догляду за здоровою (без запалень) шкірою будь-якого типу, який передбачає очищення її поверхні від стійких забруднень, скупчення підшкірного сала, нашарування відмерлого епітелію, санацію сальних і потових залоз від затверділого секрету, а також закритих і відкритих комедонів (чорних точок).

На сьогоднішній день в практиці косметологів органічно співіснують і традиційні, і сучасні різновиди чисток, а також їх комбінації:

Механічна чистка — проводиться з метою видалення частинок затверділого шкірного сала і вилучення «старих» і щільних комедонів. Процедура здійснюється за допомогою спеціального інструменту. Це найбільш оптимальний спосіб глибокого очищення шкірних пор від забруднень, але водночас і найбільш травматичний, оскільки ділянки шкіри піддаються досить сильному механічному тиску.

Ультразвукова чистка — за допомогою спеціальної лопатки УЗ апарату відбувається глибоке очищення шкіри від ороговілого епідермісу. Завдяки інтенсивним ультразвуковим коливанням, спрямованим углиб шкіри, виводяться продукти життєдіяльності потових і сальних залоз, залишки макіяжу, поліпшується мікроциркуляція в шкірі, посилюється парниковий ефект, відбувається глибокий мікромасаж тканин і регенерація епідермісу. Цей вид очищення найкраще підходить для регулярного щомісячного догляду.

Комбінована чистка обличчя. Як зрозуміло з назви, це ефективна комбінація ультразвукової та механічної чисток, що поєднує апаратний і ручний (за допомогою спеціальних інструментів) способи видалення забруднень з поверхні і глибин пор шкіри. На сьогоднішній день — це оптимальний спосіб санації  шкіри жирного типу без запалень.

Чистка з дезінкрустацією — виконується мікротокотоковим апаратом з допомогою спеціального гелю-дезінкрустанту. Під впливом електричного струму і хімічного складу гелю відбувається глибоке розпушування шкіри і витягування з пір продуктів життєдіяльності, емульсованих жирів з утворенням мила, які видаляються зі шкіри через протоки сальних і потових залоз. Під впливом гальванічного струму прискорюється кровоток, посилюється гідратація клітин.

Застосування різних видів чисток, шліфовок, а також пілінгів, визначається тією проблемою, з якою клієнт звернувся до косметолога. При виборі процедури, також необхідно враховувати тип шкіри (нормальна, суха, жирна, комбінована), ступінь забрудненості пор, вік, чутливість, анамнез (наявність косметологічних проблем і хронічних захворювань), психологічний статус і т.д.

У нашому центрі Ви можете зробити чистку обличчя будь-яким з перерахованих методів. Вам нададуть кваліфіковану консультацію та підберуть косметичні засоби для правильного догляду за шкірою.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *