КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Виїзд медсестри додому у Вінниці

Виклик медсвестри у Вінниці

Один з найпоширених видів лікування — ін’єкція лікарських речовин, у побуті іменована уколами. Уколи прописуються багатьом людям, і добре, коли пацієнт має можливість сам приїжджати до лікаря. Але що робити в тому випадку, якщо такої можливості немає? Ін’єкції необхідно робити в строго певний час, і це може стати проблемою, наприклад, для самотніх людей, які отримують лікування на дому. Навіть у тому випадку, якщо вдома є людина, що вміє робити уколи, немає ніякої гарантії, що в потрібний час вона може перебувати при хворому. Але ж лікування не обмежується тільки ін’єкціями: лікар може призначити інші процедури, з проведенням яких не впорається особа без належної підготовки. У цій ситуації хорошим виходом є виклик медсестри додому.

Центр Princess надає можливість викликати додому медичну сестру. В будь-який день тижня, в будні, вихідні, свята — в будь-який зручний для Вас час, вдень або ввечері, медсестра може приїхати і допомогти своєчасно виконати те, що призначено лікарем.

measuring blood-pressure

Також пропонуємо можливість регулярного виклику медсестри, яка буде завжди з’являтися строго в той час, коли необхідні її послуги.

У діагностично центрі Princess працюють тільки кваліфіковані медсестри, що володіють великим досвідом роботи, добре знають свою справу. Наші медичні сестри ввічливі, уважні до побажань пацієнтів, виконують те, що призначено лікарем, в повній відповідності з його рекомендаціями. Досвід і кваліфікація дозволяють їм відповісти на будь-які питання пацієнтів, що стосуються їх захворювань. Основні послуги, які надають медсестри:

• внутрішньом’язові ін’єкції

• внутрішньовенні ін’єкції

• постановка крапельниць

Нами проводяться і інші процедури, при необхідності Ви можете уточнити їх за нашим телефоном. Така послуга, як виїзд медсестри додому у Вінниці, робить лікування більш зручним. Професіоналізм медсестер дозволяє їм швидко і ефективно справлятися з тим, що не може зробити сам пацієнт. Завдяки цьому лікування пацієнта відбувається в максимально короткі терміни. Також можливість викликати медсестру додому надзвичайно зручна для родичів пацієнта. Адже в цьому випадку у них відпадає необхідність брати відгули на роботі, турбуватися і переживати, освоювати уміння ставити уколи і проводити інші процедури.

Наш центр пропонує забути про всі подібні труднощі: тепер всі турботи візьмуть на себе медсестри, які працюють за викликом.

Також з допомогою виклику медсестри  лікування стає значно надійніше і ефективніше. Виклик медсестри — гарантія того, що все, що призначив лікар, буде виконано вчасно та в повному обсязі.

Викликана додому медсестра з нашої клініки прискорює одужання, допомагає пацієнту з меншими труднощами впоратися із захворюванням.

Вартість виїзду уточнюйте у адміністратора медичного центру PRINCESS.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *