КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як уникнути обвітрювання?

Холодна пора року – це справжнє випробування для нашої шкіри. Напевно кожен  знайомий з цією проблемою. Багато наших клієнтів звертаються до нас з запитанням, як  уникнути обвітрювання?

Давайте спершу зрозуміємо, що холодна температура повітря, особливо у морозні дні, настільки ж небезпечна, як дія сонця у спеку, опіків при цьому немає, але натомість з’являються глибокі тріщини. Особливо небезпечні перепади температур, коли Ви приходите з вулиці де мінусова температура, у теплу домівку. Від таких змін температур, сильно страждає чутлива шкіра та шкіра що схильна до сухої себореї.

В чому відмінність чутливої шкіри та схильної до себореї?

Чутливою вважають шкіру,  сальні залози якої виділяють недостатню кількість жиру, така шкіра тонка, має слабовиражений  роговий шар. Найчастіше вона зустрічається у людей з світлим волоссям та світлими очима. Тобто чутлива шкіра у людини з народження.

Суха себорея — це захворювання, що виникає від недостатньої активності сальних залоз, що вражені грибком. Це дуже негативно впливає на обмінні процеси, що відбуваються в шкірі, і призводить до значного погіршення зовнішнього вигляду шкіри – появи дрібної лупи. Причини виникнення можуть бути різними: від психологічних стресів, генетичної схильності до ожиріння. Зустрічається це захворювання у людей різного віку, як дітей, так і у дорослих. У такому випадку обов’язково потрібно звернутись до лікаря для призначення правильного лікування. Тому, враховуючи такі особливості, потрібно пильно слідкувати, за її доглядом у зимовий період.

Важливо правильно доглядати за шкірою не лише власникам чутливої та проблемної шкіри.

Тому відповідь на запитання: як уникнути обвітрювання проста- потрібно правильно за нею доглядати.

  • Перше правило догляду за такою шкірою у холодну пору року — не рекомендується використовувати денний крем на основі гіалурованої кислоти. Денна основа крему має бути ліпідна (жирна) взалежності від типу шкіри, потрібно обирати відсоток жирності. Використовуйте крем,  до складу яких може входити олія виноградних кісточок, оливкова олія, масло Ши, масло жожоба. Це саме ці елементи що допоможуть зробити Вашу шкіру більш еластичною.
  • Варто зазначити, що це також період,  коли необхідно тонізувати та зміцнювати судини , в цьому допоможуть вітаміни С та К.  Сухість шкіри допоможуть уникнути вітаміни А та Е. Ціна цих вітамінів дуже доступна, і придбати можна у будь-якій аптеці.
  • Не потрібно взимку користуватись скрабами з кісточок абрикосу, або кави, це травмує шкіру, краще перейти на більш м’якіші  пілінги. До речі, зима — найбільш відповідний час для пілінгу
  • Якщо Ви користуєтесь декоративною косметикою, краще не використовувати пудру, підійде тональний крем.

Для того що у зимовий період мати бездоганну шкіру, необхідно комплексно підійти за її доглядом. Краще всього проконсультуватись з спеціалістом.

Якщо Ви маєте запитання, ми відкриті до спілкування, напишіть нам)

Якщо маєте бажання  індивідуальну консультацію  телефонуйте за номером: 097 49 08 990.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *