КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Збільшення форми губ у Вінниці

Якщо природа не наділила Вас красивими і чуттєвими губками, не варто засмучуватися. Вихід є! Косметологічні методики дозволяють без хірургічного втручання коригувати і форму, і обсяг губ, причому в найкоротші терміни і без ризику для здоров’я. Безопераційне збільшення губ стало справжнім відкриттям для багатьох жінок у всьому світі і подарувало їм можливість удосконалювати свій вигляд без тривалої реабілітації і болю.

Безопераційне збільшення губ у Вінниці: як це відбувається?

Безопераційне збільшення губ виконується шляхом введення в товщу губ спеціального препарату. Для проведення процедур по корекції об’єму губ у нашому центрі використовуються тільки препарати на основі гіалуронової кислоти. Весь секрет процедури полягає саме  в головному компоненті ін’єкцій гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота – невід’ємний компонент між тканинного простору, а це значить, що вона присутня в нашому організмі і тому не сприймається ним як чужорідна речовина, що і забезпечує безпеку процедури та відсутність алергічних реакцій.

У складі клітин шкіри гіалуронова кислота відповідає за зволоженість шкіри, її тонус, пружність і еластичність. Після отримання додаткової дози цього компонента відновлюється водний баланс, зникає підвищена сухість, губи виглядають здоровими і доглянутими.

Безопераційне збільшення губ ґрунтується на здатності гіалуронової кислоти притягувати до себе молекули води і утримувати їх навколо себе на тривалий термін. Саме за рахунок цієї вологи досягається ефект додаткового обсягу, а також естетичність, природність і рівномірність отриманого результату. Крім того, крім додавання об’єму, можливо зміна і збільшення форми губ, усунення асиметрії.

Для безопераційного збільшення губ у нашому центрі використовуються  препарати Аллерган-Ювідерм та Plureal. Їх головним компонентом є саме гіалуронова кислота, вони сертифіковані і перевірені тисячами косметологів у всьому світі. Значний досвід роботи у сфері косметології дозволяє з впевненістю гарантувати біологічну сумісність цих препаратів з тканинами пацієнтів, повну відсутність алергії і відповідність результату побажань пацієнта.

Збільшення форми губ у Вінниці

Збільшення форми губ у Вінниці

Безопераційне збільшення губ у Вінниці виконується шляхом введення ін’єкцій у зону корекції. Для цього використовуються дуже тонкі голки, які не залишають ніяких слідів на губах. Препарат рівномірно розподіляється по потрібній області, не мігруючи в прилеглі тканини. Після процедури проводиться мікромасаж, допомагаючи філлеру розподілитися по всій поверхні губ.

Введений препарат дозволяє забезпечити ефект збільшення губ на 6-8 місяців, після чого він поступово виводиться із зони корекції.

Якщо отриманий результат здасться пацієнту недостатнім і виникне бажання додати додаткового обсягу, можна провести повторні ін’єкції, які будуть також безпечні та ефективні.

Якщо ж з якихось причин пацієнт вирішить повернути собі колишній вигляд, то і ця проблема легко вирішувана. Введення гіалуронідази дозволить прискорити процес виведення препарату з організму.

Коштує збільшення форми губ від 2000 грн. Кінцева ціна формується індивідуально.

Безопераційне збільшення губ – це гарантований спосіб додати губам бажаного обсягу, зробивши це без шкоди для здоров’я і зберігши природність рис обличчя. Ваші близькі та колеги обов’язково оцінять те, що ви стали ще більш привабливими, але навряд чи здогадаються, в чому ваш секрет!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *