КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Звідки береться псоріаз?

Лікування псоріазу у Вінниці

Псоріаз являє собою запальну патологію шкірного покриву, що супроводжується виникненням на шкірі чітко окреслених рожевих зон з надмірним лущенням.

Досі, вченим не вдалося виявити справжню причину розвитку даного захворювання. Існує думка, що його розвиток обумовлений генетичними чинниками.

До основних ознак даної патології можна віднести як шкірний свербіж, так і щільні горбки рожевого відтінку на шкірі, відчуття «натягнутості» шкірного покриву, а також його лущення. Діагностують це захворювання за допомогою особливих проявів на шкірному покриві. Терапія псоріазу передбачає усунення його симптомів, а також поліпшення загального стану здоров’я хворого.

Псоріаз – яким чином він розвивається?

Шкірний покрив людини являє собою три шари – це епідерміс, дерма і гіподерма. Незрозуміло чому, але у людей, що мають в наявності дану патологію, відзначається дуже швидкий поділ клітин нижчих шарів шкіри, що стає причиною швидкого відторгнення рогових лусочок і призводить до сильного лущення шкіри.

Причини виникнення псоріазу

Причини виникнення даної патології дотепер не відомі. Вчені вказують на генетичні чинники, а також спадкову схильність. На сьогоднішній день виділяють два вікових періоди, які особливо часто супроводжуються розвитком цієї недуги: це люди у віці від шістнадцяти до двадцяти двох років і у віці від п’ятдесяти семи до шістдесяти років. Поза всяким сумнівом, дане захворювання може виникнути і в будь-якому іншому віці, але рідше.

Виділяють і деякі фактори, яким властиво провокувати виникнення псоріазу. Це сонячні опіки, лікарські препарати типу інтерферону, тербінафіну, індометацину та інші, надмірне вживання спиртних напоїв, ВІЛ-інфекція, часті стреси, травми шкіри.

Чи можна заразитися псоріазом?

В ході численних клінічних досліджень вдалося встановити, що дана патологія не є заразною. Виникнення псоріазу у декількох членів однієї і тієї ж сім’ї зумовлене не його здатністю заражати, а генетичною схильністю хворих.

Ознаки і симптоми псоріазу

Таке захворювання, як псоріаз дає про себе знати ураженням незначних ділянок шкірного покриву. Як правило, в зоні ризику коліна, ліктьові згини або волосиста частина голови. До явних ознак даної патології можна також зарахувати:

  • виникнення на шкірному покриві папул: чітко окреслених піднесень різних розмірів, наділених блідо-рожевим відтінком, які супроводжуються сильним лущенням на поверхні;
  • відчуття «натягнутості» шкіри;
  • свербіж шкірного покриву.

Псоріаз являє собою хронічну недугу шкірного покриву, патогенез якого обумовлений періодами загострення, стабілізації і регресії. Загострюється ця патологія у більшості випадків у холодний період року. Крім цього, загострення може статися після тривалого перебування під сонячними променями, стресового стану чи інфекційного захворювання. Своїм зовнішнім виглядом дані папули часом схожі на деякі форми лишаю.

Псоріаз волосистої частини голови. У таких випадках на тій чи іншій ділянці голови людини формується чітко виділена пляма з лущенням, наділена блідо-рожевим кольором. Важливо, що при наявності цієї недуги не відзначається випадання волосся.

Лікування псоріазу у Вінниці

Лікування псоріазу у Вінниці

Долоняно-підошовний псоріаз являє собою іншу форму даного захворювання, що супроводжується формуванням папул, як на підошвах, так і на долонях. В більшості випадків даний вид псоріазу розвивається поряд з псоріазом нігтів. Нігті у таких випадках стають пухкими і потовщеними. Крім цього спостерігається кришіння їх країв. На поверхні нігтів виникають смужки, бородавки і вдавлення.

Підошовний псоріаз

Підошовний псоріаз

Дуже важливо вміти відрізняти дану патологію від грибка нігтів і стопи. Бувають і такі випадки, коли псоріаз нігтів розвивається у більш важких формах. Так, наприклад, у разі ексудативної форми даного захворювання на поверхні папул спостерігаються жовті багатошарові лусочки, яким властиво склеюватися між собою. Якщо зішкребти таку папулу, можна побачити яскраво-рожеву мокнучу поверхню шкірного покриву.

Пустульозний псоріаз — є однією з форм розвитку даного захворювання, яка супроводжується виникненням у тих або інших ділянках шкірного покриву незначних пухирців з гнійною рідиною. При даній патології у хворого відзначається також погане загальне самопочуття і підвищення температури тіла.

Псоріатична еритродермія – являє собою важку форму патогенезу псоріазу, що супроводжується ураженням значних ділянок шкірного покриву, а також сильним свербінням, вираженим запальним процесом, поганим загальним самопочуттям хворого і яскраво-рожевим забарвленням шкіри. Часом дана форма псоріазу поширюється по всьому тілу.

Псоріатична еритродермія

Псоріатична еритродермія

Артропатичний псоріаз – одна з форм розвитку даної патології, при якій відзначається ураження не тільки шкірного покриву, але ще і суглобів. Ураженню піддаються безпосередньо дрібні суглоби, а саме стопи і кисті. До явних ознак можна віднести: набряк суглобу, больові відчуття в області суглобів, обмеження їх руху. Такі ураження виникають, як правило, у людей, які протягом досить тривалого проміжку часу з байдужістю ставилися до перших ознак захворювання.

Артропатичний псоріаз

Артропатичний псоріаз

Діагностика псоріазу

Як тільки про себе дають знати ті чи інші ознаки даної патології, які були представлені до уваги читачів трохи вище, необхідно відразу ж записатися на консультацію лікаря. В даному випадку на допомогу вам прийде лікар-дерматолог. Саме цей фахівець зможе поставити діагноз виходячи з наявних змін на шкірному покриві.

Терапія псоріазу

Терапія псоріазу – це насправді досить тривалий і трудомісткий процес, який в більшості випадків не дає можливості зцілитися, а лише переводить цю патологію в стадію регресії, тобто позбавляє від її симптомів, що вже важливо. Методи терапії цієї недуги підбираються лікарем на підставі як стадії і форми даної патології, так і ступеня її тяжкості, віку пацієнта, наявності ускладнень, а також інших захворювань хронічного характеру. Головною метою такого лікування прийнято вважати максимальне усунення ознак захворювання, а також попередження його загострень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *