КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як правильно доглядати за шкірою обличча

Правильний догляд за шкірою

Правильний догляд за шкірою

Кожна жінка знає про те, що шкірі необхідний щоденний догляд. Навіть якщо шкіра виглядає відмінно, і явних проблем на шкірі немає, потрібно підтримувати її в такому стані, щоб уникнути проблем і в подальшому. І тим більше, якщо шкіра проблемна, їй доведеться приділяти більше уваги і витрачати багато часу для того, щоб надати їй здоровий і доглянутий вигляд.

Існує кілька різновидів типу шкіри: нормальна, суха, жирна і комбінована. Перш ніж підібрати який засіб для догляду вам необхідно визначити тип шкіри.

Нормальна шкіра не має яскраво виражених проблем, не має жирного блиску і її не стягує після вмивання.

Суха шкіра так само не має особливих проблем, але її постійно ніби «стягує», особливо це відбувається після вмивання. Жирна шкіра має жирний блиск, на ній спостерігаються прищі і камедони, дуже часто спостерігається і розширення пор.

Змішаний тип шкіри зустрічається найчастіше. При такому типі на обличчі комбінуються два різних типу шкіри.

 

Для кожного типу шкіри потрібен свій догляд. Чим проблемніша шкіра, тим більше препаратів необхідно використовувати у догляді. Для нормальної шкіри досить денного і нічного крему і засоби для вмивання у вигляді молочка або м’якого мила.

 

Для сухої шкіри м’яке мило не підходить, тому що воно злегка підсушує шкіру. Краще проводити очищення спеціальним молочком або засобами, які не містять спирту. При виборі кремів потрібно вибирати зволожуючі і при використанні наносити їх не тільки на обличчя, але і на шию. Для того, щоб суха шкіра не придбала передчасні зморшки необхідно хоча б раз в 2-4 дні наносити зволожуючі маски.

 

Для жирної шкіри при очищенні слід використовувати лосьйони на спиртовій основі, після очищення обробляти шкіру тоніком. Креми використовувати тільки ті, які призначені спеціально для жирної шкіри. Дуже добре використовувати маски для жирної шкіри, які чудово звужують пори, а також регулюють вироблення шкірного сала.

 

Змішана або комбінована шкіра потребує особливої уваги та догляду, а головне правильного підбору косметичних препаратів. У догляді можуть бути і молочко, і мило, і лосьйони. Різні креми й маски. Все залежить від того, який саме типи шкіри у вас.

 

Перед тим як придбати будь-який професійне засіб, необхідно проконсультуватися з фахівцем. У нашому центрі вам допоможуть визначити тип шкіри, а також правильно підібрати засоби для домашнього догляду. Правильно вибрані препарати вже через тиждень дадуть видимі результати!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *