КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Чому не варто боятися ін’єкцій краси?

Ботулотоксин – це отрута?

Як стверджують вчені, ботулотоксин  — сильна отрута. При попаданні в організм (при вживанні в їжу заражених продуктів) він паралізує нервову систему і рухову активність м’язів.

Але ще чотири століття тому, німецький лікар Парацельс писав: «Все є отрута, ніщо не позбавлене отруйності, тільки доза робить отруту ліками». Ці слова легко підтвердити прикладами:

  • Звичайний Аспірин, ацетилсаліцилова кислота: 0,5 грама — ліки, 30 грам — смертельна доза.
  • Харчова сіль, хлорид натрію: 2-3 грами — щоденна потреба людини в повареній солі, одноразове вживання 200-300 грам — смертельна доза.
  • Ботулотоксин (його кількість вимірюється не в грамах, а в одиницях дії): 30 ОД — середня доза, застосовується для корекції зморшок, 3000 ОД — смертельна доза.

Таким чином, відносна токсичність препаратів ботулотоксину порівнянна з токсичністю кухонної солі: перевищення дозування в 100 разів — смертельно небезпечно. Бо:  «Тільки доза робить отруту ліками».

Ботулотоскин у косметології – це безпечно!

Безпека препаратів ботулотоксину, таких як Диспорт, Ботокс, підтверджена більш ніж 200 клінічними випробуваннями, проведеними в незалежних клініках різних країн.

Доведено, що в терапевтичних дозах препарати  мають тільки місцеву дію, не надаючи будь-якого впливу на організм в цілому. Що місцева дія повністю оборотна: навіть багаторазові (більше 30) ін’єкції Ботоксу в одне і теж місце не викликають пошкодження ні нервів, ні м’язів. Тільки тимчасово, на кілька місяців, блокується передача нервового імпульсу до м’яза.

В даний час препарати, створені на основі ботулотоксину, Ботокс і Диспорт, широко застосовуються не тільки в косметології, а й в таких областях медицини, як неврологія, педіатрія.

Найголовніше, що повинен зробити кожен перш ніж дати згоду на проведення процедур з омолодження препаратами ботулотоксину, впевнитися у відсутності проти показів та кваліфікації лікаря.

У діагностично-консультаційному центрі Princess VAB ви маєте можливість отримати консультацію висококваліфікованого лікаря і, при бажанні, виконати процедури з омолодження препаратами Диспорт та Ботокс абсолютно безпечно! Безліч вдячних та задоволених клієнтів нашого центру – найкращий цьому доказ!

Досить відкладати свою красу на потім!

Телефонуйте зараз: (097) 49 08 990, (063) 38 34 919

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *