КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Корекція мімічних зморшок за допомогою препаратів Диспорт

Диспорт

Диспорт: як видаляються зморшки?

Процедура полягає у введенні в мімічні м’язи очищеного і спеціально «ослабленого» препарату, виготовленого на основі нейротоксин-ботуліну у вигляді уколів краси «Диспорт». Цей спосіб естетичного лікування мімічних зморшок затверджений FDA, Європейським Товариством Естетичної медицини Моз України, для вікової категорії з 18 років.

Препарати діють виключно на дрібні мімічні м’язи, розташовані під шкірою. Саме вони, скорочуючись, створюють зморшки на чолі, навколо очей, переніссі, над верхньою губою та ін.

Для яких цілей використовується Диспорт?

 • усунення зморшок на лобі, міжбрів’я, навколо очей;
 • на нижньому повіку;
 • на носі;
 • підйом куточків рота («посмішка Мадонни»);
 • зменшення глибини зморшок над верхньою губою і під нижньою губою;
 • поліпшення овалу обличчя (усунення провисання за типом «бульдожих щічок»);
 • розслаблення напруженого підборіддя;
 • згладжування виступаючих жувальних м’язів;
 • підтяжка овалу обличчя та шиї;
 • корекція ясенної усмішки (надлишкового оголення ясен при посмішці);
 • підтяжка всього обличчя і шиї за рахунок перерозподілу тонусу мімічних м’язів на користь ліфтингових.

Уколи Диспорт використовуються також для усунення надмірного потовиділення і лікування рожевих і звичайних вугрових висипань.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! (097) 49 08 990

Тривалість: 10-20 хвилин.

Кількість: 1 процедура раз в 4-6 місяців.

Результати: усунення зморшок, підтяжка обличчя і шиї, усунення потовиділення, гладка і здорова шкіра за один сеанс і надовго!

 

Корекція мімічних зморшок Диспорт у центрі Princess

Оскільки корекція мімічних зморшок – це ін’єкційна процедура, то її може виконувати лише лікар у стінах медичного закладу, що має ліцензію по дерматології. Таким закладом є наш центр. У нас працюють дипломовані лікарі-дерматологи з великим досвідом роботи в ін’єкційній косметології. Це гарантує якість і безпеку при введенні препаратів на основі ботулотоксину.

Ін’єкції Диспорту (уколи Диспорту)

У переважній більшості випадків уколи Диспорту – це найкращий спосіб усунення мімічних зморшок навколо очей, лобової, міжбрівній зон, а також радіальних зморшок в зоні зовнішніх куточків очей. Крім цього, такий препарат може застосовуватися з метою зниження надмірної активності жувальних м’язів, проявом якої вважається скрегіт зубами під час сну і висока стираність зубних поверхонь, а також з метою рятування від гіпергідрозу – надмірної пітливості долонь, ступень і пахв.

Процедура Диспорту відрізняється своєю безпекою, простотою і доступністю. Саме демократична ціна у центрі Princess робить метод оптимальним рішенням для того, щоб продовжити власну молодість. Ефект видно вже через чотири-п’ять днів і прогресує протягом наступних двох тижнів.

При цьому, отруїтися нейротоксинами у ході ін’єкцій не є можливо. У неврології та косметології фахівці застосовують мінімально можливі концентрації отрути. Настільки мізерні, що при введенні під шкіру препарат впливає виключно на ті м’язи, куди він був введений. Крім того, існує більш ніж двадцятирічний досвід застосування цього препарату, вироблено більше двохсот клінічних досліджень в різних країнах, інформація про можливі несприятливі наслідки неодноразового використання препарату відсутня. На сьогоднішній день ін’єкції Диспорту дозволяються для клінічного використання в більш ніж п’ятдесяти країнах.

Висококласні фахівці центру Princess VAB пропонують вам оптимальне рішення ваших проблем шляхом індивідуальної консультації, спеціально для розробленої програми і проведення всіх запланованих процедур з найвищою якістю.

Як виконується процедура введення препаратів Диспорт?

За допомогою ін’єкції (використовуються тонкі голки, за допомогою яких препарат вводять у м’язи) ми послаблюємо рухову активність м’язів в області введення (лоб, перенісся, «гусячі лапки» навколо очей і т. д.). В результаті дрібні і глибокі зморшки розгладжуються, а поверхня шкіри стає рівною. При необхідності ми також знеболюємо зону введення препарату. Це гарантує відсутність можливих неприємних відчуттів.

Ефект від дії препаратів зберігається в середньому протягом 3-6 місяців, після чого слід повторити процедуру. Для досягнення тривалого і стійкого ефекту ми рекомендуємо проходити таку процедуру 2 – 3 рази на рік. Через кілька процедур зникає шкідлива звичка морщити лоб, тому надалі проблема може бути вирішена і без впливу препарату. При регулярному проведенні уколів Диспорту м’язи підтримуються в розслабленому стані, розгладжуються мімічні зморшки і не формуються нові. Можна назавжди забути про «гусячі лапки» у куточках очей, «кісетні зморшки навколо губ, про грубі «борозни гніву» на лобі.

Протипоказання для застосування препаратів Диспорту:

Протипоказання до ін’єкції рідкісні, але, якщо такі є, наші лікарі-дерматологи обов’язково діагностують їх під час попереднього огляду.

Абсолютні протипоказання:

 • нервово-м’язові порушення (міастенія та ін);
 • вагітність, лактація;
 • локальний запальний процес;
 • гемофілія;
 • підвищена чутливість до компонентів препарату.

Можливі протипоказання після процедури уколов Диспорту:

Ускладнення нечисленні і рідкісні. Враховуючи повну оборотність дії препаратів на основі нейротоксину, навіть при виникненні цих «побічних ефектів», відновлення зовнішнього вигляду відбувається через 2 – 3 тижні. ПАМ’ЯТАЙТЕ, що право на проведення процедури корекції мімічних зморшок за допомогою Диспорту має тільки дипломований лікар-дерматолог з досвідом роботи в ін’єкційній косметології.

У Вас виникли питання? Запишіться на консультацію перед процедурою (вона безкоштовна!) і наші фахівці проконсультують Вас!

Препарати Диспорт зареєстровані в Україні, як препарати медичного призначення. Який препарат вибрати, вирішує лікар під час діагностики та консультації, спираючись на дані медичної історії пацієнта (зокрема, які препарати вже використовувалися, з яким ефектом і інтервалом, якою була тривалість ефекту і багато іншого).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *