КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Догляд за шкірою у період вагітності

Вагітність і косметологія

У процесі численних соціологічних досліджень англійські вчені прийшли до певних висновків. Стало зрозуміло, що дев’ять з десяти жінок в різний період вагітності відзначають значні зміни в стані своєї шкіри. Чимало майбутніх мам страждають від свербіння шкіри, а 33% з опитаних скаржаться на надмірну сухість шкіри. Більшість респондентів помітили, що шкіра обличчя і тіла у них стала вельми чутливою.

Все це пояснюється значними коливаннями гормонального фону в період вагітності. Коли жінка чекає дитину, вона, часом, зациклюється тільки на тому, що їй потрібна дитина і більше нічого її не цікавить. У таких випадках повернення до своєї краси відбувається, на жаль, досить пізно: не те, щоб поїзд вже пішов, але набагато краще було б раніше звернути на себе увагу.

Тому, виходячи зі світової практики, похід до косметолога обов’язковий, звичайно , після схвалення гінекологом, тому що, в цьому випадку , косметолог несе відповідальність вже за двох : і за маму , і за майбутню дитину. У цій ситуації принцип «не зашкодь» як ніколи залишається актуальним.

Неохідно відзначити , що косметологічні процедури для жінок у період вагітності проводяться як по обличчю , так і по тілу при повній відсутності будь-яких протипоказань. На що звертається, в першу чергу , увагу в цей період? Це, звичайно-ж психоемоційний стан, адже жінка яка приходить в такий період свого життя до косметолога, повинна отримати не тільки користь від процедури, і не стільки, навіть, користь, скільки ще й задоволення. Адже в період вагітності є депресії , якісь невпевненості, різні страхи, і хороший лікар — косметолог повинен допомогти їй знову себе відчути повною сил і додати впевненості в завтрашньому дні.

Ми рекомендуємо в період вагітності проводити більше релаксуючих процедур, які можна проодити різноманітними допустимими способами. Можна, наприклад, почати процедуру з легкого масажу, уклавши жінку на бік ( краще всього на лівий). Процедура починається завжди з області чола, дуже корисні легкі погладжування, дуже і дуже спокійні, ніжні і вельми приємні. Масажується (Не інтенсивно) волосиста частина голови, потім опускаємося нижче по шиї, далі вздовж хребта, область попереку дуже легко, потім ноги, ступні, переходимо на руки, кисті і  живіт.

Живіт, за медичними показаннями, можна масажувати, а можна і ні. Та обов’язково необхідно зволожуючі засоби, або ж засоби, які мінералізують шкіру (такі як йод, морські водорості — спіруліна, ламінарія), які будуть вельми корисні в різний період вагітності і мамі і дитині, (при відсутності будь-яких протипоказань) призначити жінці для косметичного догляду.

Щоб надовго зберегти свою жіночу привабливість і завжди добре виглядати, слід пам’ятати про регулярні косметичні процедури для всього тіла.

Другий момент, супроводжуючий період вагітності — це поява небажаної пігментації і розтяжок . Як проходить лікування пігментації у вагітних жінок ? Насправді часто немає необхідності займатися лікуванням пігментації тому, що у 95 % жінок з моменту народження дитини пігментація повністю зникає самостійно. У період вагітності, взагалі-то, пігментація не повинна лікуватися ніяк тому, що до складу косметичних засобів входять продукти які можуть завдати значної шкоди дитині. Єдине , що рекомендується в будь-який період вагітності, це професійні креми з сонцезахисним фактором, не менше 25, які завжди наносяться на шкіру не тільки в сонячну, але і в похмуру погоду тому, що , незважаючи на хмари, альфа і бета промені проникають крізь них, досягаючи шкіри.

Для того, щоб розтяжки, надалі , не вносили в наше життя непотрібний дискомфорт, ще до настання періоду вагітності рекомендовані фізичні навантаження. Це, звичайно , в тому випадку , якщо жінка веде активний спосіб життя і любить займатися спортом. Якщо ж не любить, а вагітність настала, то в такій ситуації м’язи тіла не готові до додаткового навантаження. У цьому випадку вже не обійтися без додаткових аксесуарів : це бандажі , які добре підтримують ділянки тіла як найбільше підлягають розтягуванню, зручна верхня і нижня білизна. У період пізніх термінів вагітності потрібно пам’ятати про обов’язкове зволоження шкіри. Засоби дуже багатьох фірм — виробників представляють, звичайно, і професійні косметичні лінії, та препарати , які доступні і продаються в аптеках теж непогано борються з виникаючими розтяжками.

Під час будь-якого періоду вагітності, звичайно , і вашим жіночим ніжкам потрібен додатковий догляд. Тимчасова відмова від будь-якого взуття на високому каблуці, регулярний дренуючий масаж, різні лікувальні ванночки для ніг — все це обов’язково. Крім того, застосування спеціальних фармацевтичних і косметичних засобів, а також обов’язкове використання профілактичних колготок і панчіх — ось основні способи профілактики різних захворювань, непотрібних набряків та інших проблем з ногами, які можуть виникнути в період вагітності.

І ще один дуже важливий момент на який варто звернути пильну увагу — це набряки і варикозне розширення вен. У таких випадках рекомендуються різні засоби у вигляді гелів для ніжок , які наносяться на область гомілки , на стопи , для того, щоб поліпшити на периферії відтік крові. У період вагітності для ніг особливо рекомендуються легкі масажі і носіння зручного взуття . У тому випадку , коли жінка веде, в силу своєї професії , в основному сидячий спосіб життя , рекомендується кожні 40 хвилин ходити по 5-10 хвилин, встаючи на носочки: загалом якось рухатися, щоб прибрати непотрібний застій крові в області нижніх кінцівок і ,звичайно, органів малого тазу.

Міцного здоров’я Вам і Вашим малюкам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *