КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Лікування облисіння (алопеції) за допомогою мезотерапії

Алопеція – це прогресуюче захворювання, поширена патологія, виражена у втраті волосся, ослаблення їх структури, уповільнення росту і втраті пігменту. В основному це захворювання розвивається у чоловіків.

Причини розвитку захворювання

Алопеція, або ж, облисіння може з’явитися з найрізноманітніших причин. Основні причини розвитку захворювання:

 • Депресія
 • Генетична спадковість;
 • Захворювання, пов’язані з ендокринною системою;
 • Дерматити шкіри голови;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Хронічні інфекції та патології;
 • Лікування за допомогою гормональних препаратів і променевої терапії;
 • Постійний вплив на організм токсичних речовин, важких металів і канцерогенів;
 • Порушення роботи центральної нервової системи;
 • Стреси, депресії, нервові розлади;
 • Неправильне харчування і авітаміноз.

Існують також і інші причини появи облисіння. Частіше це захворювання виникає у чоловіків, однак, схильні до цього і жінки. На сьогоднішній день існує декілька методик лікування алопеції у Вінниці, хоча ще зовсім недавно позбавлення від облисіння вважалося неможливим. Серед методик боротьби з алопецією гідне місце в сучасній медицині займає мезотерапія.

Лікування облисіння за допомогою мезотерапії

Мезотерапія при облисінні – це методика, при якій за допомогою неглибоких ін’єкцій в шкіру голови здійснюється імплантація спеціальних речовин (вітамінів, мікроелементів, лікувальних екстрактів, амінокислот та ін..), що сприяють відновленню зростання і повертають життєздатність волоссю. Після проведення процедури змінюється структура волосся.

На жаль, дана методика не підходить людям з генетичною схильністю до розвитку облисіння. За допомогою мезотерапії сповільнюють прогресування генетичної алопеції і готують шкіру до пересадки волосяних цибулин.

Але для людей, у яких облисіння виникло по ряду інших причин, мезотерапія може творити чудеса.

На слідуючих фото  ви можете побачити результат лікування облисіння у Вінниці у нашому центрі:

Мезотерапія високоефективна при лікуванні дифузної алопеції (рівномірне випадання волосся по всій площі голови), при якій волосяні луковиці не пошкоджені, але перебувають у стадії спокою, волосся не росте. Дифузну алопецію викликають гормональні порушення в організмі, неправильне харчування, інфекційні та хронічні захворювання, прийом антибіотиків та інших препаратів, токсичні отруєння, кисневе голодування.

Мезотерапія підбирається лікарем індивідуально для кожного пацієнта, оскільки існу

ють різні протипоказання. Це робить її дуже ефективною при вирішенні проблеми ослабленого, тьмяного волосся і його випадання. Кількість процедур, вибір препаратів та терміни лікування визначаються індивідуально. Після проходження курсу лікування життєвий цикл волосся продовжується, вони стають міцними і здоровими.

Ефективність мезотерапії

У центрі Прінцесс процедури мезотерапії проводяться мануально. Ін’єкції виконуються лікарем з шприца. Це більш зручно для роботи з чутливими ділянками шкіри.

Мезотерапія при облисінні активує оновлення клітин і насичення їх киснем, прискорює вироблення колагену і еластину, прискорює виведення токсичних речовин, покращує живлення волосяних цибулин. Вона дозволяє впоратися з такими проблемами, як себорея, лупа, витончення і перетин волосся.

Для зволоження шкіри голови, профілактики випадіння і стимуляції росту волосся ми рекомендуємо плазмоліфтинг. Детальніше про процедуру плазмоліфтингу читайте у статті: «Плазмоліфтинг у Вінниці: запрошуємо на процедуру омолодження до PrincessVAB».

Записатись на мезотерапію шкіри голови чи плазмоліфтинг у Вінниці, як завжди можете за оцими телефонами:

(097) 49 08 990

(0432) 68 01 52

Або ж, чекаємо Вас за адресою:

вул. Пирогова, 77 з 11:00 до 19:00 крім неділі

у суботу наш робочий день з 10:00 по 14:00

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *