КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Літні шкірні захворювання і методи запобігання

Літні шкірні захворювання

Літні шкірні захворювання

Літня пора радує нас ласкавим сонцем, теплим морем і гарною погодою. Однак крім явних плюсів літнього сезону існує ще й мінуси — ймовірність захворіти різними шкірними захворюваннями.

До цього схиляє мінімальна кількість одягу на пляжі і контакт шкіри з різними поверхнями, а також прагнення отримати шоколадний загар, адже ультрафіолетові атаки знижують імунітет шкіри і значно спрощують життя різних збудників.

1. Грибкові захворювання

Особливо активізуються в літній період різні грибкові захворювання. Якщо в організмі вже є який-небудь грибок, наприклад, молочниця, мікоз нігтів або стоп, навіть у дрімаючому, неактивному стані, то зайве захоплення сонячними ваннами може спровокувати їх бурхливий розвиток. Саме тому слід засмагати до 10 ранку або після 17 вечора, коли сонце менш агресивне. При схильності до грибкових захворювань потрібно намагатися не ходити по мокрому піску босоніж, оскільки вологе середовище і розмокла від води шкіра стоп значно підвищують ймовірність підхопити грибкове захворювання. Біля води краще ходити в пляжних капцях або у спеціальному взутті для купання. Після того, як ви вийшли з води, слід обов’язково просушити шкіру ніг рушником — це вбереже вас від грибка.

2. Дерматит

Дерматит — ще одне захворювання в списку літніх шкірних проблем. Проявляється ця хвороба почервонінням, лущенням шкіри, а також пігментними плямами. Для запобігання дерматиту слід дотримуватися загальних правил безпечної засмаги: користуватися сонцезахисною косметикою для шкіри, не використовувати перед виходом на пляж зволожуючий або вітамінізований крем, особливо з вмістом гормонів, не бажане нанесення на шкіру парфумів, а також намагатися не користуватися ароматизованими вологими серветками, що містять ефірні масла .

 3. Стригучий лишай

Влітку існує ймовірність захворіти і стригучий лишай, перші симптоми якого схожі з алергією. Він проявляється червоними круглими плямами на тілі, які викликають свербіж. Надалі плями можуть зливатися і утворювати великі вогнища. Уражається даним захворюванням може і волосиста частина голови, при цьому волосся обламуються на рівні шкіри. Щоб убезпечити себе від стригучого лишаю, слід приймати душ після кожного відвідування пляжу, ретельно мити руки і намагатися не ходити босоніж по піску, особливо на диких пляжах.

 4. Короста (чесотка)

Короста відноситься до паразитарних шкірних захворювань і передається або при безпосередньому контакті з хворим, або в місцях громадського користування при порушенні санітарно-епідемічного режиму. Коростяний кліщ потрапляє на шкіру здорової людини і проникає в епідерміс. Захворювання характеризується сильним свербінням, особливо у вечірній і нічний час і вимагає негайного звернення до лікаря для запобігання подальшого активного розвитку. Щоб не «підхопити» коросту, важливо дотримуватися правил особистої гігієни і при найменших підозрах не займатися самолікуванням, а звернутися за допомогою до фахівців у Центр «Прінцесс».

З якими літніми шкірними захворюваннями вам доводилося стикатися? Як ви вважаєте, яке з них — найнебезпечніше? Обговоримо у відгуках до статті!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *