КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Сучасна косметологія: плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг у Вінниці

Ось і закінчилася нарешті зима, що, як завжди, тягнулася довго і нудно, і у вікно привітно заглядає весняне ласкаве сонце. Так і хочеться посміхнутися йому у відповідь, вдихнути ковток пахучого повітря і відчути себе ніжно-красиво-жіночно-привабливою. І раптом розумієш: щось тут не так, посмішка не приносить очікуваного задоволення. Упс, шкіра стягнута і суха, навколо очей з’явилися дрібні зморшки. Ці «приємності» знайомі всім після зими і весняного авітамінозу. Шкіра втрачає пружність, стає тьмяною і шорсткою. Чим тут зарадити, щоб швидко відновитися і подарувати своєму личку очікувану весняну посмішку без зморшок і «гусячих лапок»?

Наразі стане у пригоді процедура плазмоліфтингу, що є інноваційним методом зволоження, омолодження і відновлення шкіри. Суть його полягає у введенні під шкіру плазми власної крові, насиченої тромбоцитами.

Процедура займає небагато часу, робиться за допомогою ін’єкцій, при цьому запускається механізм аутоімунного відновлення. Методика стимулює природні процеси відновлення, при цьому використовуються «рідні» компоненти — плазма крові самого пацієнта, тобто в процессі відсутні чужорідні елементи у вигляді білкових і клітинних препаратів. Слід відзначити, що лікар працює тільки з одноразовими матеріалами, тому ризику інфікування немає.

Після введення пацієнту плазми, збагаченої тромбоцитами, фібропласти (клітини сполучної тканини), що знаходяться в глибоких шарах, починають синтезувати колаген, еластин і гіалуронову кислоту, що відповідають за гладкість і пружність шкіри. Тобто тромбоцити плазми проникають всередину шкіри і допомагають їй регенеруватися на клітинному рівні. В результаті маємо ефект омолодження, якого неможливо досягти традиційними методами. Чому саме власна плазма? Тому що це внутрішній відновний «матеріал», він не викликає відторгнення, алергії і практично виключає можливість зараження чи інфекції.

Що маємо в результаті? Чиста, сяюча шкіра, що ніби світиться із середини, відновлена і зволожена. Процеси регенерації, запущені власними ресурсами, сприяють зменшенню і розгладженню зморшок, зникненню шорсткості і стягнутості, зникає пігментація, а тон шкіри стає гладеньким і оксамитовим.

Як будь-яка процедура, що потребує механічного втручання, плазмоліфтинг має ряд протипоказань, серед них:

— вагітність

— годування груддю

— важкі захворювання внутрішніх органів

— цукровий діабет

— системні захворювання кровотворення

— психічні розлади

— імунодепресивні стани

— інфекційні гепатити

Зміни стають помітні часто вже після першої процедури, але, залежно від стану шкіри, може знадобитися декілька повторів. Зовні ефект можна порівняти із хірургічним ліфтингом, але перевагою є відсутність будь-якого оперативного втручання. Отриманий результат може зберігатися протягом року-півтора, ви матимете оксамитову шкіру, що ніби сяє із середини.

Бажаємо Вам зажди сяяти своєю красою та чекаємо у нашому центрі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *