КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Плюси і мінуси перманентного макіяжу

Кожна жінка хоче постійно виглядати ідеально, бути найкрасивішою і привабливою. Але не завжди природні фізичні особливості можуть дати представниці прекрасної статі впевненість у собі.

На допомогу приходить перманентний макіяж — татуаж брів, губ, очей. Він допомагає не тільки зробити риси обличчя більш яскравими і виразними, але і виправити деякі анатомічні дефекти, наприклад, асиметрію губ, що раніше було можливо тільки за допомогою хірургічного втручання.

Зважимо всі «за» і «проти»

Звичайно ж, нічого ідеального в нашому світі не існує. Це стосується і перманентного макіяжу, який останнім часом набирає все більшу популярність. До переваг даної процедури відносять:

Стійкий ефект. Татуаж, на відміну від звичайної декоративної косметики, не зітреться і не «попливе» до вечора, що є величезним плюсом для власниць схильної до жирності шкіри обличчя, на якій не тримається навіть дуже стійкий звичайний макіяж.

Скорочення тимчасових витрат. Погодьтеся, це мрія багатьох дам — прокинутися вранці з вже нанесеним макіяжем і не витрачати дорогоцінні хвилини.

Відсутність алергічних реакцій. Татуаж незамінний для тих, у кого звичайні косметичні продукти викликають висипання, почервоніння, свербіж та інші неприємні симптоми.

Можливість замаскувати різні невеликі шрами і рубці, а також родимки і пігментацію.

Перманентний макіяж робить риси обличчя більш яскравими і чіткими, що візуально омолоджує.

Захист організму. Як відомо, за життя жінка з’їдає кілька кілограмів помади. Страшно уявити, що відбувається з шлунково-кишковим трактом, коли він отримує таке «частування». Татуаж дозволяє уникнути цього.

З недоліків виділяють:

Стійкість. Так, цю особливість можна віднести як до плюсів, так і мінусів. Якщо вам прийде в голову зробити з допомогою перманентного макіяжу активні чорні стрілки на очах, пам’ятайте, що носити їх доведеться не менше півроку. Тому продумувати все потрібно вкрай ретельно.

Недосвідчений майстер здатний допустити масу помилок, а якщо подумати про те, що він може погано простерилізувати інструмент або неправильно змішати препарат… Стає не по собі. Проте цього можна уникнути, якщо звертатися до перевірених салонів, попередньо вивчивши відгуки про його персонал і рівень надання послуг.

Больові відчуття. Незважаючи на зовнішнє застосування місцевого анестетика, деякі жінки описують процедуру як «найжахливіший кошмар». Звичайно все залежить від індивідуального порогу чутливості, і, швидше за все, ці дами трохи перебільшують, але бути готовою до помірного болю все ж необхідно.

Після процедури протягом декількох днів може зберігатися набряк, почервоніння або подразнення, що для когось може стати серйозною причиною для того, щоб не виходити на вулицю.

Протипоказання. У перелік захворювань, які не дозволяють робити перманентний макіяж, входять застуди, різні віруси, патології серцево-судинної системи, гемофілія, онкологія і ряд інших. Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем і уточнити у нього всі подробиці.

Утриматись від процедури перманентного макіяжу також необхідно, якщо ви плануєте вагітність, вже виношуєте малюка, або ж годуєте грудьми. Це не є безпечно для здоров’я малюка.

Фарбуватися заново щоранку або зробити татуаж — вибір за вами, проте, популярність цього способу в сучасній б’юті-індустрії набирає обертів з кожним роком, що говорить саме за себе.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *