КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Перманентний макіяж у Вінниці

Косметичне татуювання барвниками – це перманентний макіяж або татуаж. Жінки чудово знають, на скільки стомлюючий і тривалий ранковий макіяж. Чи не ціла година може знадобитися для досягнення красивого контуру губ, подовження і додання яскравості бровам, виразності очам. Однак незручний дотик до обличчя або раптовий дощ моментально псують трудомістку процедуру макіяжу.

Ви, напевно, втомилися від виснажливого щоденного макіяжу. Безумовно, виглядати хочеться красиво і ефектно; хочеться ходити в басейн, але не хвилюватися за свій макіяж, а у випадку, наприклад, якщо косметика викликає у вас алергію, то єдиним правильним і оптимальним рішенням в даній ситуації буде перманентний макіяж.

Від звичайного татуювання, звичайно ж, необхідно відрізняти перманентний макіяж. В процесі нанесення татуювання проводиться прокол шкіри глибиною до двох міліметрів, що дає стійкий довгостроковий ефект. І лише на один міліметр здійснюється прокол шкіри при перманентному макіяжі, і використовуються тільки натуральні пігменти, що безслідно розсмоктуються через деякий час. А при нанесенні татуювання використовуються хімічні елементи, які і сприяють вічності нанесеного зображення.

Відомі кілька типів перманентного макіяжу:

1. Татуаж губ (візуально збільшується розмір губ, здійснюється корекція форми);

2. Татуаж брів (надає бровам яскравість і форму);

3. Татуаж очей (більш виразний і сексуальний погляд).

В залежності від використовуваних фарб перманентний макіяж тримається від шести до семи місяців.

Завдяки перманентному макіяжу можливим стає:

  • підтушування шрамів
  • імітування родимки
  • позбавлення від небажаних пігментних плям.

Не варто уникати можливості виглядати гарно без зусиль! Записуйтесь на послугу перманентного макіяжу у Вінниці до нашого центру!

Наші контакти:

 (097) 49 08 990

 (0432) 68 01 52

Вул. Пирогова, 77

Всього найкращого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *