КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

ТМ Dr. Kraut: світові інновації та італійські традиції для краси вашої шкіри

Косметика Dr.Kraut у Вінниці

Для того щоб зрозуміти чому косметика dr.Kraut відрізняється такою високою ефективністю, потрібно ознайомитися з її історією. Вірніше, з історією компанії ARCO Cosmetici, в рамках якої і був створений новий косметичний бренд, продукція якого високо оцінена і професіоналами індустрії краси, і користувачами.

Італійська компанія ARCO COSMETICI заснована в Бергамо в 1980 році. Займалася не просто виробництвом якісних препаратів для професійного догляду за обличчям і тілом, але і розробкою їх складів, дослідженнями та створенням нових формул. Спочатку компанія спеціалізувалася на продукції для депіляції, але дуже скоро розширила свій асортимент і поповнила його високоефективними засобами для догляду за тілом. Ну, а для того щоб не заплутати споживачів і вивести лікувальні засоби в окрему групу і була створена ТМ Dr. Kraut. Тобто можна сміливо стверджувати, що історія бренду Dr. Kraut, перегукується з історією основної компанії і налічує не менше 20 років.

Сьогодні ТМ Dr. Kraut, яка входить в компанію ARCO COSMETICI – це всесвітньо відомий бренд, що пропонує різні засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла. Косметика компанії вирішує різні завдання, починаючи від омолодження та насичення, закінчуючи схудненням і моделюванням тіла.

Особливості продукції Dr. Kraut

Замовити італійську косметику у центрі Princess VAB

Замовити італійську косметику у центрі Princess VAB

Якщо французькі виробники косметологічної продукції роблять ставку на інновації, то італійські компанії в першу чергу звертають увагу на високу якість. Тобто косметика Доктор Краут створюється з високоякісної сировини, на сучасному обладнанні. Але при цьому, при її виробництві, як і при розробці унікальних формул, використовуються, як сучасні методики, так і традиційні рецептури. Адже італійська косметологічна галузь має багату історію, і не використовувати ці багаторічні традиції було б просто не розумно.

До речі, дивлячись на італійських жінок, шкіра яких завжди сяє молодістю і здоров’ям, розумієш, що традиції, помножені на інноваційні методики, дійсно дають вражаючі результати. І як показує статистика продаж, на локальному ринку косметика Доктор Краут займає одне з лідируючих місць по популярності у покупців.

Сьогодні косметика Доктор Краут – це унікальні композиції, в яких використовуються натуральні компоненти і синтетичні інгредієнти, створені на основі останніх розробок. При цьому косметика Dr Kraut представлена у двох серіях:

  • для обличчя;
  • для тіла.

Що стосується її позиціонування, то, як показує практика, використовується косметика Dr Kraut і в салонах для професійного догляду, і в домашніх умовах при проведенні щоденних процедур. При цьому виробник не поділяє свої продукти на професійні і для щоденного догляду. Взаємозамінність і сполучуваність препаратів – це одна з вагомих переваг бренду.

Ефективність кожного препарату ТМ Dr. Kraut доведена на практиці і перевірена часом. І, як показують відгуки, результат від застосування того чи іншого засобу ТМ Dr. Kraut помітний вже з перших днів використання. Переконатися в ефективності препаратів ТМ Dr. Kraut споживачі можуть на власному досвіді, так як купити будь-який засіб можна сьогодні у нас за доступною ціною і на розлив. При цьому ми гарантуємо, що вся продукція, яку можна купити в нас – на 100% оригінальна, що підтверджено сертифікатами виробника. До речі, косметика ТМ Доктор Краут позиціонується як безпечна, гіпоалергенна і відгуки це підтверджують.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *