КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як правильно діагностується целюліт?

Лікуванння целюліту у Вінниці

Лікуванння целюліту у Вінниці

Лікування целюліту – це довготривалий та важкий процес, який не завжди приносить бажаний результат. Навіть не дивлячись на велику кількість різноманітних антицелюлітних програм та методик, пацієнти не завжди залишаються задоволені деякими результатами процедур.

Та якщо не лікувати целюліт, то з часом, процес формування «апельсинової скоринки» посилюється супутніми причинами, такими як неправильне харчування, вживання алкоголю, недостатня фізична активність, надмірна психоемоційна напруга, носіння незручного (тісного) одягу та взуття на високих підборах, захворювання шлунково-кишкового тракту та порушення осанки. Усе це має значення для управління різноманітними факторами ризику, але аж ніяк не може слугувати виправданням безуспішності лікування целюліту.

Дужа часто, причиною відсутності бажаного результату є неправильно поставлений діагноз.

Целюліт, або едематозну фібросклеротичну панікулопатію (ЕФП) необхідно відрізняти від зональних жирових відкладень – нозології. Непрофесійний косметолог не зажди зможе правильно діагностувати ці стани.

Целюліт – це медико-естетичний стан шкіри, патогенез якого можна поділити на 4 стадії, а клінічні проявлення – відповідно на 4 типи.

Перша стадія набряку характеризується венозно-лімфатичним застоєм, гіпоксією, збільшенням об’єму і недостатнім дренажем міжклітинної рідини, накопиченням продуктів катаклізму у позаклітинному просторі. Клінічна картина така: рихлість, пастозність тканин та помірна болючість підшкірно-жирової клітковини під час пальпації.

Друга стадія початкового фіброзу – це розрив сітки ретикулярних волокон, що зв’язують жирові клітини, дегенерація колагену і еластичних волокон з утворенням міжклітинного фіброзу, порушенням мілкої структури підшкірно-жирової клітковини в бік формування крупної дольчатої структури. Клінічно ця стадія проявляється пониженням місцевої температури, гіпопластичністю шкіри, парестезіями, симптомом «апельсинової скоринки», який візуалізується при спробі взяти шкіру складочкою.

Третя стадія фібросклерозу, мікро- та макровузликів характеризується погіршенням стану колагену та ретикулярних волокон, що сприяє утворенню фіброзної тканини навколо адипоцитів.

У четвертій стадії гіпертрофія жирових клітин і злиття мікро вузликів приводить до формування більш крупних вузлів. Шкіра набуває типового рельєфу «матрацу з вузликами», болючість при пальпації стає вираженою. При напрузі м’язів відбувається зміщення підшкірно-жирової тканини за рахунок фіброзного каркасу.

Тільки після ретельного визначення стадії целюліту можна говорити про подальше лікування та усунення небажаних наслідків. Вибір способу лікування також визначається тільки після попереднього діагностування кваліфікованим косметологом.

У нашому центрі ви завжди можете пройти огляд квалфікованим лікарем та не сумніватися, що наші методики лікування целюліту у Вінниці є найкращими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *