КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Головні питання про ін’єкції омолодження.

Косметологам часто доводиться спілкуватись з клієнтами, що остерігаються процедур ін’єкцій диспорту чи ботоксу, через вміст препарату — ботулотоксин.    ( Детальніше тут: Чому не варто боятися ін’єкцій краси?). Така ілюзія  виникає через відсутність необхідної інформації, тому сьогодні, дорогі наші красуні,  у цій статті розкриємо самі актуальні Ваші  запитання.

І будемо ми говорити про:

  • Чи правда, що процедури ін’єкції можуть нашкодити?
  • Чи існують побічні ефекти?
  • Чи дійсно процедури ін’єкції ботоксу ефективні?
  • Які існують альтернативні методи омолодження?

І почнемо ми з найголовнішого питання: чи правда, що процедури ін’єкції можуть нашкодити? Це запитання найбільш поширене серед клієнтів, і на нього є однозначна відповідь: процедури ін’єкції є абсолютно безпечними для здоров’я. Більше того потрібно пам’ятати що процедури ботоксу (диспорту) сповільнюють процеси старіння шкіри, тому вони рекомендовані не лише жінкам у яких явно виражені морщини, але для молоді від 25 років. Клієнти що мають багаторічний досвід проходження цих процедур переконались у цьому, і стверджують що ін’єкції  мають, також хороший психотерапевтичний ефект, зовнішні зміни  піднімають самооцінку, а це, як відомо, впливає на всі сфери життя. На фізичному рівні це відбувається внаслідок розслаблення мімічних м’язів, внаслідок чого ми позбуваємось втомленого виразу обличчя, і виходить що це не тільки профілактика наявних зморшок, але і засіб вплинути на свій настрій. Це саме той випадок коли зовнішні зміни впливають на внутрішні.

Друге питання не менш важливе: чи існують побічні ефекти? Так побічні ефекти існують, як у всіх препаратах,  і трапляються, за статистичними даними, лише у 3%. Побічні ефекти можуть проявлятись у вигляді алергічної реакції (висип, набряки), підвищена слинотеча, та головна біль.

Всі побічні ефекти трапляються дуже рідко, і являються  тимчасовими. Страшні фото що можна знайти на просторах інтернету, вказують лише на непрофесійне проведення процедури. Тому важливо правильно підійти до вибору спеціаліста, з багаторічним досвідом роботи.

Чи дійсно процедури ін’єкції ботоксу ефективні? Це дійсно правда, і зміни можна  побачити уже через декілька днів після процедури, а ефект  триває до півроку. Результати вражаючі: позбавлення від зморшок, підтягнення лиця та шиї, мімічних зморшок у куті ока, зменшення потовиділення, гладенька та здорова лише за один сеанс і надовго.

Які існують альтернативні методи омолодження? Це запитання дуже важливе для тих, хто все ж таки, не може розвіяти свій страх перед процедурами ботоксу, але має бажання покращити свій зовнішній вигляд.

Для Вас стане рішенням процедура яка має назву плазмоліфтинг. В якості ін’єкції використовується плазма крові клієнта, яка збагачена тромбоцитами, що в свою чергу містять фактори росту, впливаючи на шари шкіри запускають природні процеси омолоджування та регенерації. Плазмоліфтинг не викликає ніяких алергічних реакцій! Детальніше про процедуру  тут.

Процедура плазмоліфтингу допоможе Вам отримати: здоровий зовнішній вигляд шкіри, зменшити зморшки, покращити  тон шкіри, також допомагає позбавитись не тільки від вугрових висипів, прищів, а ще і від рубців що виникли після них.

Курс лікування розрахований на 4 процедури.

Дорогі друзі нічого не може  бути перешкодою на шляху Вашої досконалості. Тому не відкладайте свою красу на завтра, стань краще вже сьогодні. Дозволяйте собі бути красивими!

Головне пам’ятайте довіряти потрібно тільки перевіреним спеціалістам.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *