КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Набридло пітніти? Найкращі методи боротьби з гіпергідрозом!

Скоро у двері і вікна постукає літо, чудова пора відпочинку, насолоди та веселого проведення часу. Сонце, тепло, відпустка… А разом з ними спека, духота і, як наслідок, пітливість.

Не зовсім приємно, якщо існує така особливість. Пітніти — це нормальне явище для кожної здорової людини, але інколи воно може виходити за рамки норми. Вам знайомо мати мокрі руки, особливо, коли нервуєте? Чи страшно зняти туфлі у гостях? А може ви ніколи не тримаєтесь за верхні поручні у тролейбусі?

Мокрий одяг під пахвами, спітнілі долоні, постійно вологі шкарпетки — все це наслідки гіпергідрозу або підвищеної пітливості. Він буває двох видів: первинний і вторинний.

Первинний є наслідком підвищеної активності симпатичної нервової системи, він не становить особливої небезпеки для здоров’я, вторинний може свідчити про наявність важкої хвороби, такої, як цукровий діабет, ендокринних порушень, захворювань центральної нервової системи, навіть травматичного пошкодження головного мозку. В такому випадку потрібна консультація лікаря, медичне обстеження.

Ми поговоримо про первинний гіпергідроз, що є порушенням потовиділення. Якщо звичайній людині достатньо антиперспіранту чи щоденної гігієни, щоб відчувати себе комфортно, то при підвищеному потовиділенні цих методів не досить. Буває й так, що пітливість супроводжується неприємним запахом, часто додається грибкова інфекція, мікози, людина нервує, навіть впадає в депресію, це значно погіршує стосунки з іншими, заважає професійній діяльності, впливає на якість життя.

Як боротися з гіпергідрозом?

Існує чудовий засіб, що допоможе зменшити пітливість, це дезодорант Dry-Dry. Він забезпечує сухість і захист протягом тривалого часу, абсолютно безпечний і доступний.

Механізм його дії полягає у скороченні потових залоз у проблемних місцях, при цьому, піт більш рівномірно розподіляється по інших ділянках шкіри і також виводиться назовні, тобто людина не перестає пітніти, але припиняється надмірне зволоження проблемних зон: пахви, долоні, стопи ніг.

Для того, щоб дезодорант подіяв, не викликавши подразнення, потрібно слідувати рекомендаціям по використанню: наносити його тільки ввечері (перед сном), на абсолютно суху шкіру, без подряпин, подразнень чи ранок. Видаляти волосся перед нанесенням слід мінімум за 48 годин, це стосується будь-яких видів депіляції.

На практиці послідовність виглядатиме приблизно так: увечері потрібно прийняти душ, висушити шкіру, можна скористатись феном, нанести Dry-Dry на бажані місця (пахви, стопи, долоні), дати висохнути. Зранку звичайний душ, можна видалити волосся під пахвами (до цього два дні ніякого гоління) і скористатись дезодорантом (це не обов’язково). Тепер захист від поту гарантовано. Ефект може триматися від кількох днів і навіть більше тижня.

Якщо ж вам потрібен стійкий ефект протягом тривалого часу, можна скористатися більш кардинальною салонною процедурою — чарівними ін’єкціями Диспорту. Це препарат ботулотоксину. Механізм його дії полягає у блокуванні імпульсу, який передається по нервовим волокнам від кори головного мозку до потової залози. Тобто, сигнал про те, що залоза має виділити піт, зупиняється на півдорозі. В результаті немає команди згори — немає чого пітніти.

Процедура ін’єкцій Диспорту триває недовго, зате результат буде радувати протягом цілого літа і навіть довше, ефект зберігається на 6-11 місяців. Перед нею необхідно видалити волосся під пахвами (заздалегідь, не прямо перед процедурою) і бажано зробити апаратний педикюр стоп. Для долонь підготовка не потрібна.

Отже, комфорт і сухість забезпечені, ви випромінюєте впевненість у собі, насолоджуєтесь літом, відпочинком і сонцем, забувши про пітливість.

Якщо бажаєте отримати більш детальну консультацію професійного косметолога у Вінниці – чекаємо на Вас у центрі Princess!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *