Обережно — стафілококк! Якщо ви виявили у себе симптоми стафілококових інфекцій….
1.Зверніться до лікаря за лікуванням як можна швидше. Якщо існує хоч одна річ, яку ви можете зробити, якщо підозрюєте у себе наявність стафілококової інфекції, зробіть її. Стафілококова інфекція, яка починається як невеликий висип може розвинутися в щось дуже серйозне; навіть смертельне (хоча і рідко). На щастя, майже всі незначні інфекції стафілокока піддаються лікуванню, якщо почати лікування вчасно, і шанси розвитку таких серйозних станів, як синдром токсичного шоку значно знижуються.
Якщо у вас ослаблена імунна система (наприклад, у випадках наявності СНІДу або якщо людина приймає препарати від раку), відвідування лікаря стає ще більш необхідним.
2. Приймайте антибіотики, щоб знищити інфекцію. Коли лікар виявляє стафілококову інфекцію, він/вона, як правило, призначає тип препарату під назвою «антибіотик», який спеціалізується на знищенні бактерій. Незначні шкірні інфекції, як правило, лікуються за допомогою крему з вмістом антибіотиків, який наноситься на заражену зону, як лосьйон. В деяких випадках, можуть бути прописані антибіотики в таблетках.
Серйозні інфекції стафілококу можуть вимагати хірургічного втручання для зливу абсцесів або вливання антибіотиків, які вводять безпосередньо в кров.
В останні роки деякі види бактерій стафілокока стали стійкі до деяких антибіотиків, використовуваних для їх лікування. Ці види бактерій лікарям лікувати особливо важко. Щоб уникнути поширення цих бактерій, завжди дотримуйтесь інструкцій вашого лікаря по використанню антибіотиків. Продовжуйте приймати їх до тих пір, поки це говорить вам ваш лікар, навіть якщо ви більше не відчуваєте себе хворими.
3. Уникайте поширення інфекції. Шкірні інфекції стафілокока, як правило, заразні. Особливо у випадках, коли інфекція проявляється на шкірі у вигляді наривів, імпетиго та інших подібних симптомів. Щоб запобігти поширенню інфекцій, використовуйте наступні заходи безпеки:
— При контакті із зараженою областю вимийте руки негайно.
— Одягайте рукавички та взуття в будь-яких громадських місцях, особливо при використанні громадського душу.
— Не діліться одягом або рушниками із зараженими людьми.
— Підтримуйте чистоту заражених ділянок за допомогою мила та води.
4. Повідомте свого лікаря, якщо ваша інфекція почне поширюватися. Одні штами бактерії стафілокока заразніші за інших. Деякі особливо заразні штами можуть викликати серйозні проблеми, при розвитку у них стійкості до антибіотиків. Тому лікар повинен бути в курсі. Якщо ви помітите подібні симптоми у кого-небудь із вашого близького кола, повідомте про це лікаря. Ви повинні зробити це, навіть якщо симптоми не здаються вам серйозними. Справа в тому, що сам факт поширення хвороби іноді є причиною для занепокоєння.
Попередження
Повторюємо: відвідайте лікаря як тільки помітите перші ознаки зараження стафілококовою інфекцією. Несвоєчасне лікування може призвести до небезпечних для життя інфекцій. Стафілококову інфекцію належним чином можна діагностувати лише за допомогою аналізу крові. Так що не покладайтеся лише на власні припущення.
Якщо в будь-який момент ви помітите появу червоних ліній, які беруть початок із зараженої зони вздовж шкіри, відразу ж зверніться до лікаря. Це ознака лімфангіта (запалення лімфатичних вузлів), захворювання, яке може бути ознакою наближення зараження крові.
Добавить комментарий