КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

КУРСИ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ

НА ПРОТЯЗІ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ДО 25 ЧИСЛА ПРОХОДИТЬ НАБІР У НАСТУПНІ ГРУПИ КУРСІВ КОСМЕТОЛОГІВ У ВІННИЦІ. ЗАПИСУЙТЕСЬ ЗАРАЗ! Далі »

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

КАРБОКСИТЕРАПІЯ У ВІННИЦІ

Карбокситерапія вважається одним з різновидів мезотерапії. Суть процедури полягає у введенні під шкіру діоксиду вуглецю (вуглекислого газу). Мета процедури — стимулювання вироблення колагену і регенерація тканин. Далі »

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

ЛІКУВАННЯ ПІДЛІТКОВИХ ВУГРІВ У ВІННИЦІ

Здорова та красива шкіра у підлітка - це реально! Не дайте вуграм та акне шансу вплинути на Вашу самооцінку та зовнішній вигляд! Далі »

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

ДЕРМАТОСКОПІЯ: СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА РОДИМОК ТА УТВОРЕНЬ

Головна перевага дерматоскопії в тому, що це дослідження абсолютно безболісне. При цьому шкіра не пошкоджується. Це свого роду фотографія зі збільшенням і спеціальною ід світкою. Вже через 2-3 хвилини фахівець ставить діагноз. Далі »

 

Як правильно лікувати вугрі у підлітків?

Лікування вугрів у Вінниці

Лікування вугрової висипки вважається косметологами однією з найскладніших проблем, оскільки перед лікарем стоїть завдання виявити причину хвороби, призначити комбіновану терапію, узгодити її з образом життя і можливостями самого пацієнта.

Причини вугрової висипки

Лікування вугрової висипки не буде ефективним, якщо не буде встановлена причина шкірних дефектів. А тому важливо розібратися, що це за захворювання і чим воно провокується, для того щоб подальші заходи носили продуктивний характер.

Вугрову хворобу викликає запальний процес, що зачіпає сальні залози і розвивається внаслідок їх закупорки з подальшою гіперпродукцією шкірного сала. Вугрова хвороба в найкоротші терміни набуває хронічного характеру, а тому нелегко піддається лікуванню. Висип розвивається на тих ділянках тіла, де є максимальна кількість сальних залоз, а це обличчя, спина і груди. У вивідних проток сальних залоз утворюються характерні для захворювання гнійники і чорні пробки в порах (так звані комедони). Уражені ділянки шкіри стають полем для червоно-рожевих запалених утворень — вузликів.

Шкіра обличчя в силу своєї будови максимально пов’язана з сальними залозами, а тому саме лице вражається вугровим висипом, якщо створюються умови для його розвитку. Коли ж вугрі вражають спину або зону декольте, визначається максимально важкий перебіг вугрової висипки, лікування якої є малоперспективним без співпраці з компетентним фахівцем.

Зазвичай висип розвивається в юності або підлітковому віці, що дає підстави пов’язувати його виникнення з етапом гормональної перебудови. Тим не менш, висип не є супутником всіх підлітків, так само як має властивість виникати і серед інших категорій пацієнтів, а значить, його природа не тільки гормональна. Причину виникнення захворювання пояснюють поєднанням декількох факторів з нижче наведених:

  • періоди гормональних перебудов — статеве дозрівання, вагітність, рідше менопауза;
  • гіперчутливість сальних залоз до статевих гормонів, зокрема тестостерону;
  • гіпер вироблення шкірного сала в поєднанні із зміною його складу, що відбувається зазвичай через гормональний дисбалансу;
  • закупорка вивідних проток сальних залоз внаслідок вище зазначених факторів;
  • недотримання достатніх норм особистої гігієни, в умовах вище зазначених факторів;
  • приєднання специфічного інфекційного агента, що зумовлює запальний процес;
  • спадкова схильність – особи з типом шкіри схильної до жирності попадають у зону ризику утворення вугрів не тільки на тлі гормональних перебудов (вугрі з’являються в будь-якому віці, навіть у дітей).

Лікування підліткових вугрів

В домашніх умовах можуть вживатися профілактичні або підтримуючі здоровий стан шкіри заходи. Очищення шкіри, схильної до вугрового висипу, представляє особливий комплекс процедур. Особливість ураженої вуграми шкіри полягає в тому, що закупорка проток сальних залоз стає перешкодою і для виведення шкірного сала на поверхню, і для доступу кисню у фолікулярний канал. Поєднання цих двох взаємозумовлених обставин посилює розвиток і перебіг вугрової висипки, вони перетворюють її на «бомбу уповільненої дії». Створюються ідеальні умови для розвитку інфекції. Комедони з плином часу схильні перетворюватися на плями і рубці, що викликає естетично неприємний ефект.

Стадії вугрової висипки

Розвиток вугрової висипки розділяється на 4 стадії. Оцінка кожної проводиться по кількості комедонів і папул, кіст і «дренажних трактів», за наявності запалень і рубців. 1-2 стадію вугрової хвороби необхідно лікувати у косметолога. Лікування для 3-4 стадії захворювання може призначати тільки досвідчений косметолог-дерматолог.

Визначаються 4 стадії вугрової висипки.

Перша або легка ступінь. На шкірі помітні менше 10 комедонов і менше 10 папул. Комедони можуть бути у вигляді чорних крапок (відкриті) або невеликих ущільнень (закриті).

Друга, або середня ступінь. На шкірі помітні від 10 до 25 комедонів, кілька пустул (або гнійників) і від 10 до 25 папул. Шкіра в місцях висипань запалена, з червоним або синюшним відтінком.

Третя, або важка ступінь. На шкірі від 26 до 50 комедонів, до п’яти великих синюшних болючих вузлів розміром більше 5 мм і від 21 до 30 пустул і папул в. На шкірі є рубці, вона синюшно-рожевого відтінку і запалена.

Четверта, або вкрай важка ступінь вугрової висипки. На шкірі більше 50 комедонів, більше 30 пустул і папул, більше 5 хворобливих і великих вузлів.

Лікування вугрової висипки в домашніх умовах

Лікування вугрової висипки у домашніх умовах рекомендується застосовувати лише в тому випадку, коли мала місце консультація лікаря, а ймовірно і застосовувалися професійні методи. Лікування вугрової висипки неодмінно має бути узгодженим з професіоналом. Категорично забороняється розкривати самостійно комедони і пустули, це спричиняє посилення запального та інфекційного процесів.

Професійне лікування вугрової висипки

Професійне лікування вугрової висипки застосовується за призначенням фахівця після ретельної діагностики захворювання. Проводиться сеансами в спеціалізованих кабінетах. Практично завжди поєднується з домашніми процедурами і корекцією режиму харчування.

Чекаємо на Вас у нашому центрі, де кращий дерматолог Вінниці допоможе вилікувати вугрову хворобу на будь-якій стадії!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *